مصاحبه با بازیگران

گلدن گلوب ۲۰۲۰: شوخی‌های تند ریکی جرویز با داعش و کودک‌آزاری ستارگان، همه را خجالت‌زده کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، ریکی جرویز (Ricky Gervais) کمدین بریتانیایی یکشنبه شب در مونولوگ مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب برای شوخی با جفری اپستین (Jeffrey Epstein)، پرنس اندرو (Prince Andrew) و ذات ریاکار فیلمسازان، هراسی به خود راه نداد. او که برای پنجمین بار اجرای مراسم را برعهده گرفته بود در مراسم فرش قرمز گفت که برای تمام شدن مراسم لحظه‌شماری می‌کند. او به شوخی از حاضرین در مراسم لس آنجلس می‌خواهد جوایزشان را بردارند و گورشان را گم کنند.

او سپس در مورد سریال After Life «آخرت» خود در نت‌فلیکس می‌گوید:

«این سریال در مورد مردی است که می‌خواهد خودکشی کند… هشدار اسپویلر: فصل در راه است، بنابراین خودم را نمی‌کشم… مثل جفری اپستین.» این شوخی جنجالی او جنب و جوش و هیاهویی در میان حاضرین ایجاد می‌کند، اما جرویز به آنان می‌گوید که خفه شوند و سپس اضافه می‌کند: «می‌دانم که با او دوست بوده‌اید، اما برای من اهمیتی ندارد.»

او در ادامه می‌گوید تمامی مدیران حاضر در مراسم از رونان فارو (Ronan Farrow)، خبرنگاری که اتهامات جنسی را فاش می‌کند می‌ترسند. جرویز که می‌داند دریافت کنندگان جوایز از تریبون گلدن گلوب برای اظهار نظر در مورد مسائل سیاسی و حقوق زنان استفاده می‌کنند در همان ابتدای مراسم می‌گوید:

«ادعا می‌کنید که «فرهنگ بیداری» روی شما تأثیر داشته، اما شرکت‌هایی که برای‌شان کار می‌کنید باورنکردنی‌اند. اپل، آمازون، دیزنی… اگر داعش یک شبکه‌ی تلویزیونی اینترنتی تأسیس می‌کرد شما هم با آن‌ها تماس می‌گرفتید. بنابراین اگر امشب برنده‌ی جایزه‌ای شدید از آن برای بیان نظرات سیاسی استفاده نفرمائید. شما در موقعیتی نیستید که در مورد هیچ مسئله‌ای سخنرانی کنید. در مورد دنیای واقعی چیزی نمی‌دانید. اغلب شما از «گرتا تونبری» کمتر تحصیل کرده‌اید.»

جرویز در مورد Once Upon a Time in Hollywood «روزی روزگاری در هالیوود»، فیلم سه ساعته‌ی کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) می‌گوید:

«لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo Di Caprio) در افتتاحیه‌ی فیلم حاضر اما پس از پایان مراسم، نامزدش برای او بیش از حد جوان به نظر می‌آمد. حتی پرنس اندرو می‌گفت: دست بردار رفیق، تو ۵۰ سالت شده.»

دی‌کاپریو به ظاهر با این شوخی می‌خندد، اما دیگر سلبریتی‌های حاضر در مراسم خجالت‌زده شدند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن