بازسازی ها

گفته های Zak Penn در مورد ساخت مجدد فیلم The Matrix

مدتی پیش خبری مبنی بر ساخت مجدد فیلم علمی تخیلی اکشنِ The Matrix در سراسر اینترنت منتشر شد. ممکن است همه ی فیلم ها را از نو بسازند اما پروژه ساخت مجدد فیلم The Matrix کنجکاو کننده است زیرا نسخه اولیه این فیلم پیشگامانه بود و طرفدار های زیادی رو داشت. مردم احساسات قویی نسبت به این مسئله دارند.

 

اکنون Zak Penn که یک فیلمنامه نویس است در توئییتر در مورد ساخت مجدد فیلم The Matrix گفته است:تمام چیزهایی که میتوانم بگویم این است که هیچکس،هیچوقت نباید The Matrix را از نو بسازد. مردمانی که با آنیماتریکس یا دنیای کمیک سروکار دارند،درک میکنند که چه میگویم. نمیتوانم نظری در مورد ساخت مجدد این فیلم بدهم زیرا انتظار دارم که این خبر کذب و دروغ یا برای یک مقاله بوده باشد. بیایید به خبر های نادرست و دروغین بی توجهی کنیم.اگر من میخواستم به جای Keanu Reeves بازیگر دیگری جایگزین کنم،خود  Keanu Reeves را جایگزین.حال این سوال برایتان ممکن است پیش بیاید که آیا من میخواهم داستان های زیادی در دنیای Matrix ببینم؟صد در صد. زیرا این یک ایده ی فوق العاده است که به وسیله ی آن داستان های بزرگی را میتوان نوشت.ببینید که با دنیای Xmen چه میکنند. بین Logan و Legion و Deadpool،کسی میخواهد که این ها متوقف شوند؟من که نمیخواهم.

Zak Penn یک نویسنده است که کار خودش را خیلی خوب بلد است و از فیلم های معروف آن میتوان بهX-Men: The Last Stand و The Incredible Hulk و نسخه ی قبلی The Avengers اشاره کرد و همچنین وی اخیرا فیلمنامه Ready Player One را برای Steven Spielberg آماده کرده است.و Zak Penn بر این باور است که برادران وارنر میخواهند The Matrix را برای نمره و امتیاز بیشتری از نو بسازند.

و ظاهرا قرار است که Michael B. Jordan در این فیلم بازی کند و نقش Neo را به عهده بگیرد اما ممکن است که او برای بازی کردن نقش نسخه جوان تر Morpheus انتخاب شده باشد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن