اخبار روز فیلمهاکامیک

کوین فایگی: Deadpool 3 یک فیلم مارولی با رده سنی R خواهد بود

پس از اینکه دیزنی استودیوی فاکس قرن بیستم را خریداری کرد، طرفداران نسبت به آینده فرنچایز محبوب Deadpool «ددپول» ابراز نگرانی کردند. آن سری فیلم ابرقهرمانی کم‌بودجه با ریت R موفقیت بزرگی را برای فاکس رقم زد، اما پس از تصاحب این استودیو توسط دیزنی، آینده این فرنچایز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود.

قطعا دیزنی شخصیتی به محبوبیت ددپول را رها نمی‌کند، اما مهم‌ترین سوال طرفداران این بود که این محصول ریت R چطور در دنیای سینمایی مارول که رده سنی PG-13 دارد جای می‌گیرد.

کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس مارول به تازگی اطلاعاتی درباره Deadpool 3 از جمله زمان آغاز فیلم‌برداری و اینکه چطور با دنیای سینمایی مارول مرتبط خواهد شد منتشر کرده است. فایگی گفته:

این فیلم ریت R هست و در حال کار روی فیلمنامه هستیم، و رایان نظارت روی فیلمنامه رو بر عهده داره… این فیلم در سال ۲۰۲۱ فیلم‌برداری نمیشه. رایان خیلی سرش شلوغه. ما قبلا چند تا فیلم و سریال معرفی کردیم که در حال ساخت اونا هستیم، اما خیلی هیجان‌انگیزه که کار روی این آثار جدید رو شروع می‌کنیم. این شخصیت کاملا متفاوتی در MCU هست، و رایان خیلی بازیگر خوبیه، و تماشای به تصویر کشیدن این شخصیت توسط اون واقعا جذابه.

مارول فعلا در حال کار روی فیلم‌های Thor 4 «ثور ۴»‌ و Spider-Man 3 «مرد عنکبوتی ۳» است و پس از آن به سراغ تولید فیلم‌های Doctor Strange 2 «دکتر استرنج ۲»، Black Panther 2 «پلنگ سیاه ۲» و Captain Marvel 2 «کاپیتان مارول ۲» خواهد رفت. بنابراین تولید فیلم Deadpool 3 حداقل تا سال ۲۰۲۲ آغاز نخواهد شد و احتمالا در بهترین حالت تا سال ۲۰۲۳ اکران نخواهد شد.

البته این دلیل نمی‌شود ددپول را قبل از آن نبینیم. با توجه به اینکه این شخصیت ذات خاص و متفاوتی نسبت به بقیه شخصیت‌ها دارد، ممکن است تا قبل از اکران فیلم سوم خودش شاهد حضورش در دیگر آثار مارول باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن