اخبار فیلم

کنار کشیدن Tom Cruise از فیلم The Man from U.N.C.L.E

 

Tom Cruise بدلیل علاقه به فیلم Mission-Impossible 5 و تمرکز روی این فیلم از پروژه Guy Ritchie کنار کشیده است . بنظر می آید مشکلات این پروژه هم چنان ادامه دارد . ابتدا قرار بود Steven Soderbergh این فیلم را کارگردانی کند و George Clooney هم در آن ایفای نقش کند . اما کلونی به دلیل بار اکشن بسیار زیاد فیلم حضور در آن را قبول نکرد . حتی Bradley Cooper  و Channing Tatum هم برای این فیلم انتخاب شده بودند ، اما با کنار کشیدن سودربرگ بخاطر تامین نشدن بودجه لازم توسط کمپانی وارنر ، حضور این دو نیز منتفی شد . Guy Ritchie در دسامبر ۲۰۱۱ قرارداد خود را برای این فیلم امضا کرد . کمپانی برادران وارنر علاقه دارد سریعا جایگزین مناسبی برای کروز پیدا شود تا امسال فیلمبرداری به پایان برسد .

فیلنامه پنجمین قسمت ماموریت غیر ممکن توسط Drew Pearce نوشته میشود که به تازگی روی Iron Man 3 کار کرده وکارگردان هم به احتمال زیاد کارگردان فیلم Jack Reacher یعنی Christopher McQuarrie  است .

داستان این فیلم  The Man from U.N.C.L.E  بر اساس سریالی با همین نام در دهه ی شصت میلادی ساخته میشود و در آن سریال Robert Vaughan و David McCallum ستاره های نقش اصلی بودند که به ترتیب نقش Napoleon Solo و Illya Kuryakin را ایفا میکردند ، این دو مامور تحت نظر تشکیلاتی سری با نام U.N.C.L.E که وظیفه ی اعمال قانون توسط سازمان ملل متحد را بر عهده دارد انجام وظیفه میکنند ، هوش بالای این دو مامور در انجام عملیاتها و استفاده از پیشرفته ترین وسایل و سلاحها از جمله خصوصیات این دو مامور سری بود .

کمپانی برادران وارنر تاریخ شروع فیلمبرداری و اکران فیلم  The Man from U.N.C.L.E  را هنوز اعلام نکرده است .

برچسب ها
نمایش بیشتر
بستن