D23اخبار روز انیمیشن هاانیمیشنها

اخبار D23: رونمایی دیزنی از انیمیشن جدید خود یعنی Raya and the Last Dragon (رایا و آخرین اژدها)

در حاشیه ی D23، استودیوی انیمیشن سازی Walt Disney از انیمیشن جدید خود با نام Raya and the Last Dragon (رایا و آخرین اژدها) رونمایی کرد، این انیمیشن با الهام از فرهنگ جنوب شرقی آسیا و کشور هایی از جمله تایلند، ویتنام، کامبوج، مالزی، اندونزی و لائوس ساخته شده است.

به گزارش آربامووی، کارگردانی این انیمیشن بر عهده Paul Briggs (پاول بریگز) و Dean Wellins (دین ویلنز) است و Adele Lim (ادل لیم) نویسنده فیلم Crazy Rich Asiana ( آسیایی های خر پول) وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Raya and the Last Dragon (رایا و آخرین اژدها) را بر عهده دارد.

همچنین صداپیشگان اصلی این انیمیشن نیز معرفی شدند تا مخاطبان بفهمند Cassie Steele (کسی استیل) صداپیشگی شخصیت Raya (رایا) را انجام می‌دهد و Awkwafina (آوکافینا) صداپیشگی شخصیت سیسو (Sisu) را که آخرین اژدهای دنیا است، برعهده خواهد داشت.

اتفاقات انیمیشن Raya and the Last Dragon در سرزمینی به‌نام کوماندرا (Kumandra) جریان پیدا می‌کنند؛ دنیایی شامل پنج قبیله که همگی در سرزمینی زندگی می‌کنند که توسط اژدهایی خلق شده است که مدت‌ها از نابودی او می‌گذرد. این سرزمین آخرین هدیه‌ی اژدهایان به به مردم ساکن در آن محسوب می‌شود و کوماندرا اکنون توسط یک نیروی شرور و تاریک مورد حمله گرفته است. این وسط هم رایا شخصی نیست جز یک جنگجوی تنها که در تلاش برای نجات خود و مردمانش است و تصمیم دارد هرطور که می‌شود آخرین اژدهای باقی‌مانده را پیدا کند. چون اعتقاد دارد این اژدها می‌تواند کوماندرا و ساکنین آن را نجات دهد.

انیمیشن Raya and the Last Dragon (رایا و آخرین اژدها) برای اکران در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ (۵ آذر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن