اخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمهااخبار فیلماخبار فیلم و سریال

کمپانی (Lionsgate) دیوید آیر (david ayer) را برای کارگردانی فیلم، جنگ جهانی دوم: نبرد العلمین،(WWII Tank Battle El Alamein) انتخاب کرد

کارگردان فیلم خشم ( Fury ) که ظاهرا علاقه زیادی به ساختن فیلم های جنگی دارد، حالا برای ساخت فیلم جنگ جهانی دوم: نبرد العلمین، ( WWll Tank Battle’ El_ Alamein ) با کمپانی لاینز گیت ( Lionsgate ) در حال مذاکره است.
فیلنامه اصلی این فیلم توسط دیوید سلف نوشته شده است و پیش نویس آن توسط جیمز کوین.
فیلم نبرد العلمین بر اساس داستان واقعی از نبرد های حماسی ارتش آلمان ها به رهبری اروین رومل و ارتش هشتم بریتانیا به رهبری برنارد لاو مونت گومری که در شمال آفریقا به وجود آمد ساخته خواهد شد.

در طول جنگ جهانی دوم در واقع دو نبرد در العلمین به وجود آمد که هر دو در سال ۱۹۴۲ رخ داد.
این نبرد خونین در شمال آفریقا، مصر و مناطق اطراف آن اتفاق افتاد که در آنجا ایستگاه راه آهنی به نام العلمین وجود داشت. این دو کشور بر سر کنترل کانال سوئز با یکدیگر می جنگیدند.
در سال ۱۹۶۹ در یک تولید مشترک ایتالیایی فرانسوی چنین فیلمی با همین نام به کارگردانی جورجو فرونی ( Giorgio Ferroni ) ساخته شده بود که در ان به ترتیب رابرت حسین ( Robert Hossein ) و مایکل رنی ( Michael Rennie ) نقش های رومل و مونت گومری را ایفا کرده بودند.
لورنزو دی بوناونتورا و مارک وهرادین به همراه توماس آگسبرگر در حال تولید فیلم برای شرکت فیلمسازی دی بوناونتورا هستند و پیش بینی می شود تولید این فیلم از اوایل سال آینده میلادی آغاز می شود.

جیمز مایرز، مدیر اجرایی شرکت لاینز گیت( Lionsgate ) به نمایندگی از این استودیو نظارت بر این پروژه را بر عهده خواهد داشت.
هنوز هیچ حرفی درباره بازیگران این فیلم به میان نیامده است، اما با توجه به دامنه این فیلم، احتمال دارد که لاینز گیت، آیر را وادار کند که برد پیت ستاره فیلم خشم ( Fury ) که توسط همین کارگردان ساخته شده بود و در آن بازی بسیار زیبایی از خود به نمایش گذشته بود، را به عنوان بازیگر اصلی فیلم خود انتخاب کند.

اما حالا خیلی ها منتظر فیلم The Tax Collctor دوید آیر هستند که در آن شایا لباف بازی می کند. شایا لباف در فیلم ( Fury ) هم بازی کرده بود.
به دو فیلم قبلی این کارگردان یعنی فیلم های، درخشان ( Bright ) و جوخه خودکشی ( Suicide squad ) نقد های منفی زیادی از سوی منتقدان شد و حالا باید دید که فیلم های جدید این کارگردان باز هم مورد نقد منفی منتقدان قرار می گیرد یا نه.
طبق برخی از گزارشات، دیوید آیر دوست دارد دنباله فیلم درخشان ( Bright ) را بسازد. اما حالا باید دید که بین فیلم های نبرد العلمین و درخشان کدام یک برای کارگردانی انتخاب می کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن