اخبار روز فیلمها

کریس همسورث (Chris Hemsworth) و تیفانی هدیش (Tiffany Haddish) در اکشن-کمدی Down Under Cover هنرنمایی خواهند کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کریس همسورث (Chris Hemsworth)، بازیگر نقش Thor (ثور) در MCU (دنیای سینمایی مارول)، به همراه تیفانی هدیش (Tiffany Haddish)، بازیگر فیلم Girls Trip (سفر دختران)، قرار است در فیلمی اکشن-کمدی بنام Down Under Cover (مامور مخفی بودن) که سبکش همانند فیلم‌هایی چون ۴۸ Hours (چهل و هشت ساعت)، Rush Hour (ساعت شلوغی) و The Heat (مخمصه) می‌باشد هنرنمایی کنند. فیلم‌نامه این فیلم قرار است توسط پیتر هور (Peter Hoare) نوشته شود.

همسورث در این فیلم قرار است نقش کارآگاهی را ایفا کند که بایستی به صورت مامور مخفی به گروهی از دزدان حرفه‌ای کازینو‌ها ورود کند؛ مظنون اصلی این پرونده گروهی از رقاصان مرد استرالیایی می‌باشد که بنظر راحت‌ترین کار برای همسورث بوده. وی مجبور می‌شود تا برای این پرونده همکاری را برای خود انتخاب کند که هیچ‌کس تاکنون انتخابش نکرده، شخصیت هدیش، زن تنهایی که همه کارها را فقط با قانون خوش انجام می‌دهد. این دو بایستی کنار هم پرونده‌هایی جنایی دوران حرفه‌ایشان را حل کنند.

کمپانی FilmNation (فیلم نیشن) قرار است این فیلم را برای خریداران در جشنواره فیلم کن پیشه‌رو ارائه دهد و باتوجه به هنرنمایی بازیگران درجه یک در آن بدون شک خیلی سریع خریداری خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن