کامیک

کریس ایوانز شاید در یک یا دو پروژه دیگر از دنیای سینمایی مارول برگردد

به نظر می‌رسد کریس ایوانز (Chris Evans) در حال مذاکره با مارول برای حضور مجدد در نقش کاپیتان آمریکا در یک پروژه از دنیای سینمایی مارول است. همچنین ممکن است او در یک پروژه دوم جدید هم حضور داشته باشد.

ایوانز همزمان با پایان قراردادش با استودیوی مارول، در فیلم Avengers: Endgame با دنیای سینمایی مارول خداحافظی کرد. استیو راجرز پس از برگرداندن سنگ‌های ابدیت به دوره زمانی سابق خودشان، به دهه ۴۰ برگشت تا زندگی خوبی را با پگی کارتر (هیلی اتول) آغاز کند. چند لحظه پس از سفر او در زمان برای انجام این کار، او را به شکل یک پیرمرد دیدیم که سپرش را به فالکون با بازی آنتونی مکی تحویل داد تا سریال The Falcon and the Winter Soldier «شاهین و سرباز زمستانی» را زمینه‌سازی کند.

مشخص نیست ایوانز چطور در یک پروژه مارولی نامشخص برخواهد گشت، و با توجه به اینکه از کلمه پروژه در این گزارش استفاده شده، ممکن است او در یک سریال محصول دیزنی پلاس حضور پیدا کند. پخش WandaVision اولین سریال MCU به تازگی با دو اپیزود آغاز شده که مستقیما با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness «دکتر استرنج در مالتی‌ورس جنون» ارتباط دارد. شاید ایوانز در یک پروژه آینده مارول، نقش نسخه جوان خودش از یک دنیای موازی را بازی کند.

همچنین ممکن است او به فیلم Thor: Love and Thunder «ثور: عشق و تندر» بپیوندد، که فیلم‌برداری آن به زودی در استرالیا آغاز می‌شود و بسیاری از بازیگران Guardians of the Galaxy «نگهبانان کهکشان» هم در آن حضور دارند. حتی شاید ایوانز در فیلم Spider-Man 3 «مرد عنکبوتی ۳» حضور داشته باشد، که قرار است از طریق مالتی‌ورس، مرد عنکبوتی‌های قبلی با بازی توبی مگوایر (Tobey Magurie) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را وارد MCU کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن