اخبار روز سریالهاانتخاب بازیگر

کریستوف والتس (Christoph Waltz) و لیام همسورث (Liam Hemsworth) در سریال اکشن شبکه موبایلی کیوبی

کریستوف والتس (Christoph Waltz) در سریال اکشن شبکه موبایلی کیوبی در برابر لیام همسورث (Liam Hemsworth) بازی می‌کند…

این سریال درباره شخصیتی به نام داج مینارد با بازی همسورث است که از محافظت همسر باردارش در برابر یک بیماری مغزی ناامید شده و به همین دلیل پیشنهاد یک بازی مرگبار را که در آن او شکارچی نیست بلکه طعمه است، می‌پذیرد. والتس در این سریال نقش شخصیت مایلز سلرز را ایفا می‌کند. این سریال در صدد کشف محدودیت‌های یک فرد برای حفظ زندگی خود و خانواده‌اش است.

نویسنده فیلمنامه این سریال نیک سانتورا نویسنده «سوپرانوها» است و فیل آبراهام کارگردان کهنه‌کار «مد مِن» کارگردانی آن را برعهده دارد. هر دوی این شخصیت‌ها از تهیه کنندگان سریال هم هستند. «آلیتا: فرشته جنگ» از جدیدترین فیلم‌های کریستوف والتس بوده و او به تازگی اولین تجربه کارگردانی‌اش را با «جورج‌تاون» انجام داد.

کیوبی قرار است از بهار ۲۰۲۰ برنامه‌هایش را در دسترس کاربران بگذارد و در حال تولید برنامه‌های مختلف است. گی‌یرمو دل تورو، سم ریمی و دان چیدل، جنیفر لوپز، ادریس البا و لنا ویت از جمله هنرمندانی هستند که تاکنون با این شبکه قرارداد تولید امضا کرده‌اند.

پلتفرم این شبکه تولید فیلم‌های با فیلمنامه یا بی ‌فیلمنامه در مدت ۸ تا ۱۰ دقیقه برای تماشا در موبایل است. کاتزنبرگ و مگ ویت‌من مدیرعامل این شبکه می‌خواهند هر روز یک برنامه ورزشی و یک میز گرد شبانه هم داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن