اخبار روز فیلمهاکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۹: برنامه حضور فیلمها Terminator: Dark Fate ، It: Chapter Two ، مارول و …

بعد از پست مفصل برنامه ی حضور سریالها در کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ ، در این پست به برنامه ی حضور فیلمها و استودیو ها خواهیم پرداخت تا با کوله باری پر برای این ایونت محبوب آماده شویم.

خبر بد مراسم امسال عدم حضور کمپانیهای Sony, Warner Bros و Universal است و این بدان معناست که خبری هم از Venom, the Spider-Verse, Wonder Woman, Birds of Prey نخواهیم داشت و از طرفی مارول نیز که در جمع استودیوهای کنار کشیده بود ، سرانجام تصمیم به بازگشت گرفت و این در حالیست که سال گذشته نیز حضور نداشت و با تمام شدن فاز سوم و اکران فیلم Spider-Man: Far From Home کم کم وارد فاز چهارم و فیلمهایی چون Black Widow, The Eternals و Shang Chi و همینطور Doctor Strange 2, Black Panther 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3  خواهیم شد.

در پنلهای کمپانی New Line نیز شاهد حضور فیلم It: Chapter Two به کارگردانی Andy Muschietti هستیم و Paramount نیز با Terminator: Dark Fate و Top Gun: Maverick در این ایونت حضور دارد و در زیر نگاهی داریم به برنامه کامل :

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

در روز افتتاحیه شاهد پنل فیلم It: Chapter Two با حضور عوامل و کارگردان خواهیم بود.

پنج‌شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دنیای اسکای نت و بازگشت  Sarah Connor و فیلم Terminator: Dark Fate

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

برادران روسو یعنی Anthony و Joe Russo قرار است تا از Avengers: Endgame بگویند.

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

دارنده اسکار و استاد فانتزی Guillermo del Toro از فیلم جدیدش Scary Stories to Tell in the Dark و André Øvredal گه به تازگی فیلم The Autopsy of Jane Doe به شدت گل کرد و کمپانی مارول روز شنبه را تشکیل خواهند داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن