اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

کارگردان Jurassic World: Fallen Kingdom به سریال ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) پیوست

آمازون (Amazon) شخص درست و بجایی را برای سریال ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) پیدا کرده است!

به گزارش آریامووی، J.A. Bayona برای کارگردانی سریال ارباب حلقه ها انتخاب شده است تا دو اپیزود اول این سریال رسما وارد فاز عملیاتی شود. دو فیلم آخر کارگردانی شده ی وی A Monster Calls و Jurassic World: Fallen Kingdom بوده اند و وی در دنیای سریالها نیز Penny Dreadful را در کارنامه ی هنری اش دارد تا وی با حضور در این سریال به عنوان سومین کارگردانی باشد که آثار J.R.R. Tolkien را کارگردانی می کند و دنباله روی مسیر Peter Jackson و فرنچایز  Lord of the Rings و The Hobbit باشد.

J.R.R. Tolkien یکی از خارق العاده ترین و الهام بخش ترین داستانهای تاریخ را خلق کرده است و به عنوان یه طرفدارِ طولانی مدت باعص افتخار است که به این تیم فوق العاده پیوسته ام و بیش از این نمیتوانم صبر کنم تا بینندگان را وارد این دنیای زیبا و دوره دوم کنم داستانهایی را ببینند که جای دیگری ندیده اند…

در دنیای افسانه‌ای جی. آر. آر. تالکین، دوره دوم به مدت ۳۴۴۱ سال طول کشید و پایان آن با سقوط سائرون توسط آخرین اتحاد الف‌ها و انسان‌‌ها همراه بود که بخشی از این نبرد حماسی را در ابتدای فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) به کارگردانی پیتر جکسون مشاهده کرده بودیم که اتفاقات این فیلم در دوره سوم جریان داشت. پیش از این آمازون تایید کرده بود که اتفاقات این سریال قرار است پیش از اتفاقات سه گانه‌ این فیلم و رمان جریان داشته باشد و حال به نظر می‌رسد که نویسندگان به دوره بسیار قدیمی‌تر از سرزمین میانه وارد شده‌اند. (zoomg)

همچنین میدانیم بودجه ی سریال ۲۵۰ میلیون دلار عنوان شده است و Bryan Cogman نویسنده ی سریال Game of Thrones این سریال را نیز قلم خواهد زد و هنوز هیچ بازیگری از این سریال معرفی نشده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن