کارگردان “John Wick 4 “می‌گوید که هدف اصلی از ساختن دنبال جان ویک رنج دادن جان ویک بوده!

به گزارش آریا مووی چاد استاهلسکی ( Chad Stahelski ) کارگردان فیلم “John Wick 4: Hagakure” در مصاحبه ای با وبسایت Collider گفته است که : جان ویک (با بازی Keanu Reeves) در آستانه گذراندن روزهای بسیار سختی است. او ادامه داد که ما هدف ساده ای رو دنبال می کردیم و مدام راه‌های جدید و جالبی برای رنج و عذاب دادن جان ویک پیدا کردیم. اصل اکشن هم همین هست که بفهمی چجوری کاراکتر و رنج و عذاب بدی و سپس همین کار رو بر عکس طراحی کنی.

کمپانی Lionsgate قبلا اعلام کرده بود که قسمت چهارم و پنجم سری فیلم های “John Wick ” پشت سر هم فیلم برداری می شوند.

استاهلسکی خاطرنشان کرد که ما “John Wick 4 “رو پارت به پارت ساختیم ، همچنین این کارگردان در مراسم CinemaCon گفته بود که ممکن است پایان قسمت چهارم خوشایند نباشد.

در آخر هم چد استاهلسکی گفت که من فکر می کنم قسمت چهارم “John Wick ” ادامه خوبی برای سه فیلم قبلی خواهد بود، ما در ادامه تعداد زیادی شخصیت جدید را معرفی خواهیم کرد و همچنین از گذشته جان ویک هم اطلاعات بسیاری برای گفتن داریم که در ادامه قطعا از آن ها رونمایی خواهیم کرد.

در قسمت چهارم فیلم “John Wick ” بازیگرانی همچون: Lance Reddick ، Laurence Fishburne ، Marko Zaror،Hiroyuki Sanada ، Bill Skarsgård، Donnie Yen ، Shamier Anderson ، Rina Sawayama ، Keanu Reeves ایفای نقش می کنند.

فیلم “John Wick 4: Hagakure” در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ | ۴ فروردین ۱۴۰۲ اکران می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید