اخبار فیلم

کارگردانی فیلم جدید My Favorite Thing Is Monsters به عهده ی Sam Mendes قرار گرفت

Sam Mendes کارگردان بریتانیایی موفقی است که فیلم های مختلفی از جمله American Beauty و همچنین دو فیلم آخر مجموعه ی James Bond را در کارنامه کاری خود دارد. حالا صحبت هایی از ادامه فعالیت او به عنوان کارگردان در فیلم My Favorite Thing Is Monsters شنیده می شود.

به گزارش آریافیلم، حالا که Sam Mendes رسما اعلام کرده دیگر بعد از فیلم های Skyfall و Spectre در مجموعه ی James Bond فعالیت نمی کند صحبت هایی از پروژه بعدی به گوش می رسد. اگر چه فیلم های زیادی است که نام Mendes را در ماه های اخیر در کنار خودشان دیده اند اما هیچکدام آن ها قطعی نشده و حالا نام پروژه ای جدید منتشر شده، فیلمی که داستان آن از یک رمان تصویری به نام My Favorite Thing Is Monsters نوشته ی Emil Harris الهام گرفته شده است.

داستان این کتاب درباره یک دختر بچه ی ۱۰ ساله در سال ۱۹۶۰ در شهر شیکاگو است زمانی که همسایه ی طبقه بالای دخترک به قتل می رسد و این دختر بچه در تلاش است راز قتل او را حل کند.

شرکت Sony حق ساخت این فیلم را در ساختمان Amasia Entertainment برنده شد و بعد از آن Bradley Gallo و Michael Helfant را به عنوان تهیه کنندگان فیلم در نظر گرفت. بنا به نقل از سایت Deadline صحبت های اولیه برای قبول کارگردانی این فیلم با Mendes صورت گرفته و درصورت قبول این قرارداد، Mendes یکی از تهیه کنندگان فیلم هم خواهد بود.

Mendes همچنین برای ساخت یک فیلم از روی James and the Giant Peach توسط شرکت Disney انتخاب شده و همچنین از دیگر پروژه های احتمالی او ساخت فیلمی بر اساس رمان Beautiful Ruins برای شرکت Fox است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن