انتخاب بازیگر

انتخاب کاترین لانگفورد (Katherine Langford) برای نقش اصلی سریال Cursed از نتفلیکس

کاترین لانگفورد (Katherine Langford) نقش اصلی سریال جدید نتفلیکس (Netflix) به نام  Cursed ساخته ی  Frank Miller را برعهده گرفت. او در نقش Nimue یک نوجوان قهرمان ظاهر می شود که هدیه ی مرموزی او را تبدیل به قدرتمندترین (و البته غمگین ترین) بانوی دریاچه می کند.

لانگفورد به خاطر بازی در نقش یک نوجوان دبیرستانی به نام Hannah Baker در سریال بحث برانگیز “۱۳ دلیل برای اینکه” (۱۳Reasons Why) معروف شد.در این سریال Hannah خودکشی کرد اما ۱۳ نوارکه جزئیات خودکشیش را شرح می دادند از خود به جای گذاشت.این نقش لانگفورد را نامزد دریافت جایزه ی گلدن گلوب کرد.

این سریال به عنوان یک توصیف دوباره از افسانه ای آرتوری توصیف شده که وقایع را از دید Nimue بازگو می کند.این سریال نوجوانانه مسائلی از قبیل نابودی منابع طبیعی, کشتار مذهبی, جنگ بی احساس  و یافتن شجاعت روبرو شدن با چهره ی ناممکن ها را مطرح می کند.

Zetna Fuentes به عنوان کارگردان و تهیه کننده ی اجرایی دو قسمت اول سریال انتخاب شده است. Miller به همراه Tom Wheeler سریال را می سازد و همجنین او به عنوان تهیه کننده ی اجرایی سریال انتخاب شده است. Silenn Thomas نیز به عنوان دستیار تهیه کننده اجرایی انتخاب شده است. Wheeler علاوه بر نویسندگی و شورانری این سریال در نوشتن کتاب Cursed که منبع اقتباس سریال نیز هست نقش داشته است.انتظار می رود که این کتاب در سال ۲۰۱۹ توسط انتشارات Simon & Schuster منتشر شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن