اخبار روز سریالهااخبار سریالمعرفی سریال

پیش تولید سریال Runaways از مجموعه کمیک های Marvel به پایان رسید

مدتی می شود که استودیوی ماورل اقدام به ساخت فیلم های کمیک های خود کرده و این پروژه از سال ۲۰۰۸ با فیلم Iron Man  شروع شد و بعد ها در سال ۲۰۱۴ با سریال Agents of S.H.I.E.L.D وارد فاز جدیدی شد.

به گزارش آریافیلم، کمپانی Marvel بعد از فعالیت بر روی کمیک های خود برای ساخت فیلم آن ها و موفقیت آمیز بودن این حرکت از سال ۲۰۱۴ اقدام به ساخت سریال بر اساس این کمیک ها کرده که این حرکت با سریال Agents of S.H.I.E.L.D در سال ۲۰۱۴ شروع شد و کمیک های مارول راه خود را به طریق های مختلف به صفحه های کوچک تلویزیون پیدا کردند.

حالا اولین سریال دنیای سینمایی مارول (MCU) درفصل چهارم خود به سر می برد و پیش بینی های زیادی از پخش جدیدترین سریال این کمپانی به نام Inhumans وجود دارد. یکی از شبکه هایی که علاقه زیادی به پخش سریال های کمیک دارد شبکه Netflix است که در حال حاضر بر پروژه های Daredevil و Jessica Jones و Luke Cage فعالیت می کندو از سوی دیگر دو پروژه جدید این شبکه که درآینده نزدیک از این شبکه پخش خواهد شد سریال Iron Fist و Defenders است.

همچنین شیکه FX سریالی به نام Legion را پخش می کند که با اینکه از کمیک های Marvel الهام گرفته و ازآن ها سرچشمه می گیرد اما با MCU ارتباطی ندارد و به همین خاطر از روش آن ها پیروی نمی کند که باعث تغییر در برخی قوانین حاکم بر این داستان (کمیک) می شود.

حالا خبر هایی از پروژه ای جدید بر اساس کمیک دوست داشتنی Marvel به نام Runaways شنیده می شود. این کمیک که در سال ۲۰۰۳ نوشتن آن شروع شده بود و منتشر شده درباره یک گروه از نوجوانان است که بعد از مدتی متوجه این موضوع که والدینشان عضو دسته از افراد بسیار شرور و شیطانی به نام The Pride هستند.

قسمت آزمایشی این سریال را در ماه فوریه شروع به فیلم برداری کرده اند که در مدت کمی بعد از آن عکس ها و فیلم هایی از آن منتشر شد. حالا تولید قسمت ابتدایی و آزمایشی آن به گفته دو تن از بازیگران این مجموعه تمام شده. یکی James Marsters که نقش Victor Stein، یکی از والدین عضو Pride را بازی می کند و دیگری Gregg Sulkin که نقش فرزندش به نام Chase Stein را بازی می کند.

James Marsters :

“ما بالاخره فیلمبرداری Runaways رو تموم کردیم. یه تیم عالی، یه مجموعه دوست داشتنی… هیچ چیزی جلوی ما رو نمی گیره!”

Gregg Sulkin :

” قطعا به خاطر زحمت های گروه و شاید من بوده که حالا به نتیجه رسیدیم”

جزییات دیگه ای از فیلم منتشر نشده و باید منتظر اخبار بیشتری از این مجموعه باشیم که حتما در روز های آینده منتشر خواهند شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. کمیکش که جالبه فقط امیدوارم سریال خوبی بسازن من به شخه اصلا دوست ندارم نت فلیکس این مدل سریالا رو بسازه شبکه ی خوبیه ولی مثل HBO تو ساخت سریالای درام موفتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن