مراسم و جشنواره ها

پیش بینی مراسم Emmy: جایزه نقش اول زن برای Keri Russell یا Elisabeth Moss

هیچ جایزه ای در Emmy مانند بهترین بازیگر زن سریال درام نمی تواند قدرت محصولات تلویزیون را نشان دهد. نامزدهای این بخش محدوده وسیعی دارند و رای دهندگان کار سختی برای انتخاب بهترین بازیگر زن دارند، چون شاهد نقش آفرینی های فوق العاده ای توسط این بازیگران در سریال های تلویزیونی بوده اند. در بخشی با این سطح از رقابت، هر کدام از این نامزدها ممکن است جایزه Emmy را ببرند، چون رای مردم خیلی متنوع خواهد بود. اما هر چه به مراسم نزدیک تر می شویم، شانس Elisabeth Moss و Keri Russell بیشتر می شود.

Elisabeth Moss:

این بازیگر سریال فوق العاده‌ی The Handmaid’s Tale محصول Hulu به عنوان حاکم این بخش، بقیه نامزدها را به رقابت می طلبد. نمایش فوق العاده‌ی او در فصل اول سریال، در فصل دوم پیشرفت قابل توجهی داشت، حتی اگر به این نکته توجه کنیم که فصل دوم سریال با نقدهایی مواجه شد. قدرت خط داستانی Offred با بازی Moss در دنیای Gilead از تمام توانایی این بازیگر نهایت استفاده را کرد. Moss توانست خیلی خوب اراده‌ی پولادین این زن را در هنگام اسارت به تصویر بکشد. او حتی باعث شد تمرکز داستان بیشتر روی زندگی Offred به عنوان June (دو نقش Moss در این سریال) در زمان جنگ داخلی در بوستون قرار بگیرد.

Keri Russell:

نقش آفرینی Keri Russell در فصل آخر سریال The Americans محصول FX نقطه اوج فروپاشی آهسته‌ی زنی به شدت آسیب دیده بود که دنیایش در حال سقوط بود. شاید رای دهندگان بخواهند از این عملکرد فوق العاده او در این سریال که هیچوقت مورد توجه Emmy نبوده قدردانی کنند. از همان ابتدای سریال The Americans شخصیت Elizabeth Jenning با بازی Russell با نمایش همسری سخت کوش تر، سرسخت تر و بی رحم تر در یک ازدواج ساختگی که برای اهداف جاسوسی صورت گرفته بود شانس رقبا را کمتر کرد، ازدواجی ساختگی که بعدا تحت شرایطی سخت به یک عشق واقعی تبدیل شد. نقطه قوت او این است که از سنین جوانی به موفقیت بالایی دست یافته است.

Claire Foy:

ملکه سریال The Crown محصول Netflix کاملا در نقشش به عنوان Queen Elizabeth II پادشاهی کرد و سرسخت ترین رقیب Moss و Russell به حساب می آید. او وظیفه دشوار به تصویر کشیدن زندگی عمومی و شخصی یکی از شناخته شده ترین شخصیت های دنیا را برعهده داشت.

Tatiana Maslany:

این بازیگر عالی سریال Orphan Black در سال ۲۰۱۶ این جایزه را برای بازی در چندین نقش کاملا متفاوت در این سریال به دست آورد. برنده شدن مجدد او برای بازی در آخرین فصل این سریال محصول BBC America خیلی بعید به نظر می رسد، حتی برای بازیگر سخت کوشی مثل Maslany.

Sandra Oh:

نقش آفرینی عالی این ستاره سابق سریال Grey’s Anatomy باعث شد سریال Killing Eve محصول BBC America در اولین فصلش به یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی تبدیل شود. بازی دقیق او در نقش یک کارآگاه که می خواهد یک قاتل سریالی زن را دستگیر کند، خیلی هیجان انگیز بود.

Evan Rachel Wood:

ستاره سریال Westworld محصول HBO سطح بالایی از انسانیت را به شخصیت رباتی‌اش می آورد. اما به نظر می آید امسال شانس چندانی در مقابل نامزدهای رقیبش در این بخش ندارد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن