Top 10اخبار حاشیه ایانتخاب سردبیر

پیش بینی بزرگ ترین مرگ های حماسی در فیلم های ۲۰۱۹

چه کسی در Avengers: Endgame قربانی خواهد شد؟

مرگ عدالتی بزرگ برای بشریت است و هیچ کسی انکار نمی کند که یک صحنه مرگ با اجرای درست به افزایش احساسات عمیق یک فیلم کمک خواهد کرد. همچنین چنین لحظاتی در حافظه بینندگان هرگز پاک نخواهد شد. وقتی زاویه نگاه یک کارگردان به مرگ درست باشد، مخاطبان نیز با پیام فیلمساز همراه می شوند. ولی گاهی مرگ دست آویز سر دستی ترین شوخی ها قرار می گیرد، مثل فیلم ددپول ۲ که بیننده را نیز از اثر گریزان می کند. سال ۲۰۱۹ از منظر محتوای دارای مرگ دستش خالی نیست و کمپانی ها به خصوص دیزنی، با تولید قصه های حماسی اکشن مجبور به نمایش مرگ های دردناک و حماسی هستند. در ادامه به بررسی مرگ های محتمل و حماسی در سال ۲۰۱۹ خواهیم پرداخت.

Pennywise (Bill Skarsgård) – It: Chapter Two

با توجه به کتاب استفن کینگ شخصیت پنی وایز احتمالا در قسمت دوم It با گذشت ۲۷ سال دوباره به شهر Derry باز خواهد گشت و به مقابله با تیم بچه های بازنده خواهد پرداخت. و اگر شما کتاب را مطالعه کرده و یا فیلم تلوزیونی ۱۹۹۰ را مشاهده کرده باشید، حتما متوجه شده اید که بازنده ها موفق می شوند پنی وایز را در حالی که به یک عنکبوت غول پیکر تبدیل شده است نابود کنند. این که آیا فیلم دقیق خود کتاب را دنبال خواهد کرد یا مسیر دیگر هنوز مشخص نیست، ولی مرگ احتمالی Pennywise می تواند یک صحنه جالب را شکل دهد.

King Ghidorah – Godzilla: King Of The Monsters

دنباله فیلم گودزیلا به نظر بسیار شگفت انگیز است، و جای تعجب هم نیست زیرا پادشاه هیولاها در این اثر به نبرد یکی از بزرگ ترین دشمنان خود یعنی King Ghidorah که اژدهایی عظیم است خواهد رفت. احتمالا این اژدهای خفن در مبارزه با گودزیلا از کمک Motha و Rodan نیز بهره خواهد برد. بدون شک می توان گفت که نبرد این موجودات با CGI فوق العاده تبدیل به یک دست آورد حماسی خواهد شد. تصور این صحنه ها نیز هیجان انگیز است. احتمال مرگ گیدورا در پایان فیلم بسیار زیاد بوده و البته این احتمال نیز موجود است که برای حفظ این موجود برای قسمت های بعدی به خواب زمستانی نیز برود.

Captain America (Chris Evans) – Avengers: Endgame

با این که گفته شده در Avengers: Endgame تقریبا اکثریت قهرمانان به زندگی بازگردانده می شوند، ولی از طرف دیگر نیز همچنین تضمین شده است که حداقل یک یا دو قهرمان خط مقدم مبارزه نیز قربانی شوند. در حالی که ممکن است تونی استارک (Robert Downey Jr) کسی باشد که قربانی می شود، اما با توجه به اینکه او با پپر پتس (Gwyneth Paltrow) در جنگ بی نهایت به بچه دار شدن می اندیشیدند، احتمالا این افتخار مشکوک به کاپیتان امریکا (Chris Evans) خواهد رسید. و اگر این اتفاق صورت پذیرد، مارول طرفدارانش در سراسر دنیا را با قلبی پر از احساس مواجه خواهد کرد. با توجه به این شرایط Endgame نامزد اصلی دریافت کاپ حماسی ترین و قهرمانانه ترین مرگ خواهد بود.

John Rambo (Sylvester Stallone) – Rambo V: Last Blood

با پنجمین فیلم رامبو، ظاهرا شاهد آخرین حضور این کهنه سرباز بر پرده سینما خواهیم بود. گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه آیا جان رمبو (Sylvester Stallone) در این فیلم سینمایی زنده خواهد ماند یا نه، وجود دارد. از آن جایی که استالونه دیگر علاقه ای به ادامه دادن داستان این مرد قدیمی ندارد، قطعا باید احتمال و انتظار یک مرک باشکوه را داشت. با وجود همه اینها تقابل یک رمبو ۷۰ ساله در برابر یک کارتل مکزیکی بدون هیچ تلفاتی نیز کمی تخیلی به نظر می رسد، در نتیجه Rambo برخلاف Rocky Balboa در فیلم Creed که دیگر از مبارزه خسته شده و به فکر پایانی آرام است،او مردی است که زندگی اش به وسیله خشونت تعریف شده است.

Mufasa (James Earl Jones) – The Lion King

واقعیت این است که همه از قبل می دانند در شیرشاه پادشاه موفاسا (James Earl Jones) می میرد. اما این دلیلی بر این نیست که صحنه مذکور مخاطبان را در سراسر جهان احساساتی نخواهد کرد، و دیزنی احتمالا بهترین تلاشش را خواهد کرد تا این لحظه در ذهن تمام بینندگان جای بگیرد. با توجه به تریلر ها و آشنایی قبلی با جان فاورو احتمال می رود شاهد همان سکانس انیمیشن به بهترین حالت ممکن به صورت لایو اکشن باشیم. باید دید این مرگ اشک چه تعداد انسان را جاری خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. با اینکه مرگ کاپیتان اونجر (کاپیتان آمریکا) میتونه غم انگیز باشه ولی هیچوقت به غم از دست رفتن مردآهنی (تونی استارک) نخواهد رسید! مرگ مرد آهنی میتونه پایان رویاپردازی عده بزرگی از مردم برای رسیدن به آینده ای غرق در تکنولوژی و رویاهای از اون دست باشه. همیشه محبوبیت ی انسان عادی ک با سختکوشی و نبوغش به جایگاه بالایی رسیده (مثل مردآهنی یا بت من) به مراتب دردناکتر از ابرقهرماناییه ک یک شبه یا بر حسب اتفاقی پدید اومدن.
    ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    مرگ پدر سیمبا (پادشاه موفاسو) در انیمیشن قدیمی به شدت ناراحت کننده و بغض آلود بوده بطوری ک هرکسی اون صحنه رو ک سیمبا پیش جسد موفاسو میره و اون موزیک رو شنیده باشه هیچوقت فراموشش نمیکنه!!
    امیدوارم همونقدر تاثیرگذار باشه طوری ک بعد از تماشای اون حتی فکر کردن بهش ام ناراحتت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن