باکس آفیس

پیش بینی باکس آفیس ۸ بهمن: صدرنشینی دوباره‌ی Glass در حضور The Kid Who Would Be King

پیش بینی ها نشان می دهد فیلم Glass (شیشه) ساخته ی ام نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) در هفته ی دوم اکرانش هم با وجود فیلم های تازه اکرانی The Kid Who Would Be King (پسری که پادشاه خواهد شد) و Serenity (آرامش) با حضور متیو مک کانهی (Matthew McConaughey) و ان هتوی (Anne Hathaway) در صدر باکس آفیس قرار بگیرد. باکس آفیس پایان ماه ژانویه معمولا ساکت و آرام سپری می شود و ژانویه ی امسال هم از این قاعده مستثنا نیست.

در همین حین انتظار می رود فیلم های Green Book (کتاب سبز) ساخته ی پیتر فارلی (Peter Farrelly) و BlacKkKlansman (بلکککلنزمن) ساخته ی اسپایک لی (Spike Lee) پس از نامزد شدن در بخش بهترین فیلم اسکار مخاطبان بیشتری را به سینما بکشانند. فیلم های Vice (معاون) ساخته ی آدام مک کی (Adam McKay) و The Favourite (سوگلی) ساخته ی یورگوس لانتیموس (Yorgos Lanthimos) دیگر نامزدهای بهترین فیلم سال هم شرایط مشابهی را تجربه خواهند کرد.

هفته ی گذشته، فیلم Glass افتتاحیه ای ۴۶.۵ میلیون دلاری را طی آخر هفته ی مارتین لوتر کینگ تجربه کرد. این فیلم که توسط یونیورسال و دیزنی منتشر می شود در هفته ی دوم اکرانش هم فروشی ۲۰ میلیون دلاری خواهد داشت، مخصوصا چون این هفته رقیب مهمی آن را تهدید نمی کند.

The Kid Who Would Be King

انتظار می رود The Kid Who Would Be King یکی از آخرین فیلم های منتشرشده توسط کمپانی فاکس قرن بیستم و به کارگردانی جو کورنیش (Joe Cornish) افتتاحیه ای ۷ تا ۱۳ میلیونی داشته باشد، آن هم با وجود اینکه از طرف منتقدین با استقبال خوبی مواجه شده است.

در این فیلم فانتزی خانوادگی لوییس سرکیس (Louis Serkis) پسر اندی سرکیس (Andy Serkis) نقش پسر جوانی را بازی می کند که شمشیر افسانه ای شاه آرتور را پیدا می کند. ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) و پاتریک استوارت (Patrick Stewart) نیز در این فیلم حضور دارند.

پیش بینی می شود Serenity افتتاحیه ای ۵ تا ۷ میلیونی داشته باشد. این فیلم مهیج نئونوآر به کارگردانی استیون نایت (Steven Knight) توسط منتشرکننده ی مستقل Aviron Pictures منتشر می شود. این فیلم داستان ملوان یک کشتی ماهیگیری (با بازی مک کانهی) را دنبال می کند که همسر سابقش (با بازی هتوی) از او درخواست می کند همسر جدیدش را بکشد. دایان لین (Diane Lane)، جیسون کلارک (Jason Clarke)، جایمون هانسو (Djimon Hounsou) و جرمی استرانگ (Jeremy Strong) هم در این فیلم حضور دارند.

Serenity_Day31_22-08-17-19720.RAF
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن