انتخاب سردبیرباکس آفیس

پیش بینی باکس آفیس ۷ آبان: Halloween فیلم اکشن Hunter Killer را شکست می دهد

فیلم Halloween ساخته دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) در هفته دوم اکرانش نیز مشکلی برای صدرنشینی در باکس آفیس نخواهد داشت و به راحتی اکشن زیردریایی Hunter Killer با بازی جرارد باتلر (Gerard Butler)، گری اولدمن (Gary Oldman) و کامن (Common) را شکست خواهد داد.

Halloween محصول کمپانی های Universal و Blumhouse ممکن است مبلغی بین ۲۷ تا ۳۰ میلیون را پس از رکوردشکنی خودش در هفته اول اکرانش با ۷۶.۲ میلیون کسب کند.

البته انتظار می رود به دلیل تعطیلات هالووین باکس آفیس آخر هفته به آرامی سپری شود چون بیشتر مردم به جشن ها و سرگرمی های دیگر می پردازند. همچنین فیلم های جدید کمی این هفته اکران خواهند شد.

کمپانی Summit با فیلم Hunter Killer شانس خود را امتحان می کند، که پیش بینی می شود با اکران در ۲۷۰۰ سینما بین ۵ تا ۸ میلیون دلار فروش کند. این فیلم داستان یک کاپیتان زیردریایی آمریکایی را روایت می کند که تلاش می کند کودتایی در روسیه را متوقف کند. او تیمی از نیروهای ویژه استخدام می کند تا رییس جمهور ربوده شده را نجات داده و جلوی جنگ جهانی سوم را بگیرد. Lionsgate حق انتشار این فیلم را از Millennium خریداری کرده است.

hunter killer

فیلم جدید دیگر این هفته فیلم اعتقادی Indivisible است که فقط در ۸۶۰ سینما اکران می شود. این فیلم براساس داستان واقعی یک کشیش ارتشی و همسرش را روایت می کند که به کمک خدا برای نجات زندگی‌اش تلاش می کند. پیش بینی می شود این فیلم افتتاحیه ای ۲ تا ۴ میلیون دلاری داشته باشد.

کمپانی های Universal و Working Title برای فیلم Johnny English Strikes Again فقط ۵۰۰ سینما را در نظر گرفته اند، که روان آتکینسون (Rowan Atkinson) در نقش مامور مخفی دوست داشتنی و دست و پاچلفتی بازمی گردد. امید این فیلم به گیشه های بین المللی است که تاکنون هم در آن ها ۱۰۰ میلیون دلار فروش داشته است. پیش بینی می شود این فیلم افتتاحیه ای ۲ میلیون دلاری در گیشه های آمریکای شمالی داشته باشد.

همچنین چندین فیلم فاخر در سینماهای محدود اکران می شوند، که شامل Suspiria ساخته Luca Guadagnino و Viper Club ساخته Maryam Keshavarz و Border ساخته Ali Abbassi و Burning ساخته Lee Chang-dong می شود.

halloween

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن