انتخاب سردبیرباکس آفیس

پیش بینی باکس آفیس ۱۵ بهمن: خلوت شدن سینماها به دلیل حضور مردم در مسابقه ی سوپربول

احتمالا مسابقه ی سوپربول باعث شود آخر هفته ی آرامی در سینماها شاهد باشیم، آن هم پس از باکس آفیس ملالت آور ماه ژانویه که در حد انتظارات ظاهر نشد. در این آخر هفته که در آن بازی بزرگ و مهم فوتبال آمریکایی برگزار می شود همه ساله شاهد باکس آفیس آرامی بوده ایم و سال ۲۰۱۹ نیز از این قاعده مستثنا نیست.

تنها فیلم تازه اکرانی این هفته فیلم Miss Bala محصول سونی است، که بازسازی فیلمی اسپانیایی زبان به همین نام است. پیش بینی می شود این فیلم اکشن مهیج با بودجه ۱۵ میلیون دلاری که توسط کاترین هاردویک (Catherine Hardwicke) کارگردانی شده و جینا رودریگز (Gina Rodriguez) در آن بازی می کند، افتتاحیه ای ۶ تا ۱۰ میلیون دلاری داشته باشد.

Miss Bala داستان زن جوانی را دنبال می کند که می خواهد از کارتل موادمخدری که دوست او را ربوده اند انتقام بگیرد. اسماعیل کروز کوردوا (Ismael Cruz Cordova) و آنتونی مکی (Anthony Mackie) هم در این فیلم حضور دارند.

پس از یک سال رکوردشکن در باکس آفیس آمریکای شمالی، سودآوری در ماه ژانویه به مقدار ۸۱۰ میلیون دلار کاهش یافت، بدترین فروش طی شش سال گذشته که نسبت به ژانویه ۲۰۱۸ حدود ۱۵٪ کاهش داشته است.

چند فیلم از جمله The Kid Who Would Be King (پسری که پادشاه خواهد شد) و Serenity (آرامش) که هفته گذشته اکران شدند ناامیدکننده ظاهر شدند. پرفروش ترین فیلم این ماه Aquaman (آکوامن) بود که اکران آن از ماه دسامبر آغاز شد و در ماه ژانویه هم ۱۱۸ میلیون دلار دیگر در آمریکای شمالی فروش داشت.

فیلم Glass (شیشه) ساخته ی ام نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) با فروش ۷۵ میلیون دلاری تاکنون بین اکران های ماه ژانویه پرفروش ترین است و پس از فیلم The Upside (قسمت بالایی) با بازی کوین هارت (Kevin Hart) و برایان کرانستون (Bryan Cranston) با فروش ۶۴ میلیون دلاری قرار دارد.

خوشبختانه از هفته آینده با اکران فیلم های The Lego Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: قسمت دوم) و What Men Want (آنچه مردان می خواهند) باکس آفیس دوباره شکل خوبی به خود خواهد گرفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن