اخبار روز فیلمها

پوستر Jurassic World 2 نام رسمی‌اش را مشخص می‌کند

یک سال به پخش دنباله Jurassic World مانذه و به همین علت کمپانی Universal اولین پوستر فیلم را منتشر کرد که نام رسمی فیلم را  Jurassic World: Fallen Kingdom نشان می‌دهد. همچنین جمله‌ی «زندگی راهی پیدا می‌کند» گفته‌ی Ian Malcolm نیز در پوستر به چشم می‌خورد.

نام فیلم جدید J.A. Bayona چه معنایی دارد؟ کسی نمی‌داند! تهیه کننده Colin Trevorrow می‌گوید : «فیلم ترسناکِ اسپانیایی با دایناسورها است» که کمک چندانی به درک ما نمی‌کند و جمله‌ی Colin Trevorrow بیشتر شبیه مخلوطی از کلمات به نظر می‌رسد. امیدوارانه با آمدن اولین تریلر رسمی فیلم به گفته تهیه کننده بیشتر پی خواهیم برد. به گفته او، فیلم مضمون‌هایی در بر خواهد داشت که قبلا در  سری Jurassic Park ندیده‌ایم.

او گفت که فیلم قطعا درباره‌ی طمع و جاه‌طلبی انسان است. وی افزود: «ما حتما با این مضمون سروکار داریم ولی از راهی متفاوت بدون لو دادن داستان می‌توان گفت، ما مضمون‌هایی داریم که قبلا استفاده نشده اند و فیلم ذهن مردم را نسبت به این که اینگونه فیلم‌‎های چگونه می‌توانند باشند باز خواهد کرد، فیلم فقط درباره‌ی مردمی نیست که در یک جزیره از دایناسورها فرار می کنند.»

او همچنین باور دارد که Fallen Kingdom از فیلم خود او بهتر خواهد بود و دلیلش را عمیقتر و شخصیت مبنا بودن فیلم می‌داند.

 

فیلم در ۲۲ ژوئن ۲۱۰۸ اکران می‌شود و شامل بازیگرانی چون :

Chris Pratt

Bryce Dallas Howard

Jeff Goldblum

Toby Jones

James Cromwell

BD Wong

Rafe Spall

می باشد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. فقط امیدوارم مضموناشون زیاد عمیق نباشه که یه فیلم اکشن ماجراجویی رو به یه ژانر دیگه تبدیل کنه این مدل فیلمارو بیشتر برای سرگرمی نگاه می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن