اخبار حاشیه ایاخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمها

پوستر های جدید فیلم Once Upon A Time In Hollywood که شما باید آن را ببینید!

آیا بازاریابی فیلم بهتر از این وجود دارد؟

بعد از نمایش فیلم جدید تارانتینو در فستیوال کن که با نظرات مثبت و پر دامنه منتقدان روبرو شد، کمپانی Sony Pictures یک تریلر دیگر از فیلم را به نمایش عموم قرار داد، که تا این لحظه حتما آن را مشاهده کرده اید. اما موضوع بحث من تریلر جدید فیلم نیست، بلکه پوستر های جدید نهمین فیلم تارانتینو است که توسط سونی منتشر شده اند. پوستر های منتشر شده ما را به دورانی می برد که در آن دهه یعنی سال ۱۹۶۹ آن پوستر ها با دست کشیده و طراحی می شدند، و خوراک چاپ شدن بر روی جلد روزنامه ها و مجلات بودند. ستاره این پوستر ها شخصیت ریک دالتون با بازی لئوناردو دی کاپریو است که دیشب در کاخ جشنواره کن به شدت مورد تمجید منتقدین و عموم مردم قرار گرفت.

Operazione Dyn-O-Mite

اولین پوستر منتشر شده مربوط به یک فیلم با نام Operazione Dyn-O-Mite است، که در آن ما شاهد ریک دالتون هستیم که با لبخندی جالب به عنوان ستاره فیلم در خودرویی سبز در حال گریز از دست دو گانگستر است.

Ringo, Gringo

در این پوستر روزی روزگاری در هالیوود ما شاهد ریک دالتون به عنوان متخصص و قهرمان فیلم های وسترن هستیم، بنابراین ما شاهد پوستری با یک گاوچران در آن هستیم که شخصا این تیپ دیکاپریو را خیلی می پسندم.

Tanner

ریک دالتون در نقش جو تانر در فیلم تانر! شما به عنوان بیننده در مورد این فیلم هیچ چیز نمی دانید، و در عین حال شما هم اکنون واضح آرزو دارید که این فیلم واقعی باشد.

Nebraska Jim

بهترین چیز در مورد این پوستر آن است که فیلم ظاهرا توسط سرجیو کوربوچی کارگردانی شده است. کوربوچی یک کارگردان شناخته شده ایتالیایی است که فیلم اورجینال جنگو را در سال ۱۹۶۶ ساخته است، همچنین او چندین وسترن اسپاگتی دیگر را نیز در کارنامه کارگردانی خود داشته است. تارانتینو در سال ۲۰۱۲ با الهام گرفتن از فیلم جنگو کوربوچی اثر Django Unchained را تولید کرد.

یک حقیقت مهم و جذاب در مورد پوستر های روزی روزگاری در هالیوود این است که این پوستر ها بهتر از خیل عظیمی از پوستر های هالیوودی هستند که با انواع فتوشاپ تولید و آماده می شوند. فیلم روزی روزگاری در هالیوود اکران گسترده خود را از تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن