اخبار فیلمپوسترهای جدید

اولین پوستر فیلم Glass ساخته ی M. Night Shyamalan منتشر شد

در حرکتی غیرمنتظره پوستر فیلم مورد انتظار Glass با وجود اینکه این فیلم در ژانویه ۲۰۱۹ اکران می شود منتشر شد. M. Night Shyamalan سال ها پس از The Sixth Sense دوباره و در سال ۲۰۱۶ فیلم موفق و دلهره آور Split را ساخت، که مشخص شد در دنیای فیلم قدیمی خودش Unbreakable اتفاق می افتد. به دلیل موفقیت بالای Split با هنرنمایی James McAvoy، بالاخره استودیوی Touchstone Pictures ساخت Unbreakable 2 را با همکاری Universal Pictures به عنوان منتشر کننده آغاز کرد. حالا اولین پوستر این فیلم به شدت مورد انتظار که نامش به Glass تغییر کرده منتشر شده است.

این فیلم که حتی می توان آن را Split 2 هم نامید، دوباره Bruce Willis را در نقش David Dunn، اعجوبه ی سابق فوتبالیست با قدرت، استقامت و آسیب ناپذیری فرا انسانی را نشان می دهد که توسط Elijah Price معلول با بازی Samuel L. Jackson آموزش می بیند، که همانطور که می دانید او در آخر به ضدقهرمان Unbreakable تبدیل شد. حالا با آزادی Kevin Wendell Crumb با بازی McAvoy، مردی که از اختلال تضاد شخصیتی رنج می برد و ۲۴ شخصیت مختلف دارد، مسیر زندگی David، Mr. Glass و The Beast در تقاطعی به هم می رسد.

glass

این پوستر خیلی فوق العاده است، با ترکیب رنگی عالی که شاید لو بدهد اتفاقات داستان به کجا خواهد رسید. در پایان فیلم Split،‌ شخصیت David Dunn در حال تماشای اخبار از یک رستوران بود، اما در این پوستر به نظر می آید او زندانی شده است. همچنین Mr. Glass را می بینیم که در بیمارستان بستری شده، در حالی که The Beast احتمالا آزاد یا چیزی بین آزاد و دستگیر است.

ترکیب رنگی فوق العاده است، در حالی که ترکیب رنگی Split کاملا بی روح بود، پس امیدواریم Shyamalan دوباره با فیلم Glass زیبایی را به این سری فیلم ها بیاورد. این یکی از غیرعادی ترین سه گانه های ابرقهرمانی است که تا به حال ساخته شده، اما با Unbreakable به عنوان نقطه عطف این سری، همه به شدت منتظر اکران Glass هستیم. Shyamalan همچنین در کنار انتشار پوستر، اعلام کرد این فیلم در تاریخ ۲۰ جولای در کامیک کان حضور خواهد داشت، جایی که ممکن است شاهد اولین تریلر فیلم نیز باشیم.

نویسنده و کارگران این فیلم که نقطه عطف داستان این سری فیلم است، دوباره Shyamalan است که مانند فیلم های قبلی در کنار Jason Blum تهیه کنندگی فیلم را نیز برعهده دارد. تهیه کنندگان دیگر این فیلم Ashwin Rajan، Marc Bienstock و Steven Schneider هستند.

فیلم Glass در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ در سینماها اکران خواهد شد.

خلاصه ی رسمی Glass:

Bruce Willis در نقش David Dunn و Samuel L. Jackson در نقش Elijah Price معروف به Mr. Glass از Unbreakable دوباره باز می گردند. James McAvoy نیز از فیلم Split دوباره نقش خودش به عنوان Kevin Wendell Crumb، فردی با اختلال تضاد شخصیتی به همراه Anya Taylor-Joy در نقش Casey Cooke که تنها بازمانده ی حمله ی The Beast بود به این فیلم برمی گردند.

پس از پایان Split، شخصیت Glass آقای Dunn را در حال تعقیب The Beast می یابد، در حالی که حضور Price به عنوان کسی که همه چیز را زیر نظر داشته و رازهایی را از این دو نفر پنهان کرده نمایان می شود.

split

unbreakable

jackson

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن