اخبار روز سریالهااولین عکس از سریال

پوستر و عکس های جدید از فصل چهارم Better Call Saul منتشر شد

شبکه AMC چندین عکس از فصل چهارم Better Call Saul به همراه پوستر رسمی آن برای قسمت های جدید منتشر کرد. تصاویر فصل چهار را در زیر می بینید.

در فصل ۴، مرگ Chuck مسیر تبدیل شدن Jimmy McGill (با بازی Bob Odenkirk) به Saul Goodman را سرعت می بخشد. بعد از مرگ او، Jimmy قدم های خود را به سمت دنیای جرم و جنایت بر می دارد که آینده او به عنوان یک وکیل و رابطه اش با Kim (با بازی Rhea Seehorn) را به خطر می اندازد. مرگ Chuck (با بازی Michael McKean) همچنین به طور عمیقی رابطه ی دوستان قدیمی یعنی Howard (با بازی Patrick Fabian) و Kim  را تحت تاثیر قرار می دهد و یکبار دیگر آنها را در مقابل هم در نزاعی که توسط برادران McGill شعله ور شده است قرار می دهد.

در این میان، Mike Ehrmantraut  نقش فعال تری را به عنوان جدیدترین مشاور امنیتی Madrigal Electromotive بر عهده می گیرد. این لحظه، زمان حساسی برای به استخدام در آمدن در تیم  Gus Fring است، به طوری که سقوط Hector خبر شوکه کننده ای برای گروه های زیرزمینی Albuquerque است و کارتل را دچار آشفتگی کرده است- این قضیه نقشه های خوب Gus و Nacho را به هم می ریزد. در حالی که Gus روش بازی خود را تغییر می دهد، Nacho خود را در میان ماجراهای خطرناکی می بیند.

تهیه کنندگان اجرایی این درام تحسین شده توسط منتقدین Peter Gould، Vince Gilligan،  Mark Johnson، Melissa Bernstein، Thomas Schnauz  و Gennifer Hutchison هستند. این سریال اخیرا یک جایزه ۲۰۱۸ Peabody Award برده و در طول سه فصل گذشته نامزد ۲۳ جایزه امی و سه نامزدی جایزه گلدن گلوب، دو جایزه انجمن نویسندگان، سه جایزه منتخب منتقدین، یک جایزه انجمن منتقدین تلویزیونی و  دو جایزه AFI برای برنامه های سال تلویزیونی را کسب کرده است. این سریال که ساخته Gilligan  و Gould است بازیگرانی مانند Bob Odenkirk، Jonathan Banks، Rhea Seehorn، Patrick Fabian، Michael Mando  و Giancarlo Esposito را در گروه بازیگری خود دارد.

سریال Better Call Saul با اپیزوهای جدید از ۶ آگوست شروع به پخش خواهد کرد.

در زیر، تمام عکس های منتشر شده از فصل چهارم و در آخر هم پوستر منتشر شده از این فصل را مشاهده می کنید.

BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS BCS

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن