اخبار روز سریالهاپوسترهای جدید

پوستر فصل پایانی House of Cards نشانگر تمرکز سریال روی Robin Wright

فصل ششم House of Cards بالاخره با وجود تمام مشکلات عجیب و غریبش تا چند ماه آینده پخش خواهد شد. در حالی که منتظر تریلر فصل جدید هستیم، Netflix پوستر رسمی فصل ششم و پایانی این سریال را منتشر کرده، که Robin Wright را در مقام ریاست جمهوری آمریکا نشان می دهد.

House of Cards اولین سریال اریجینال مهم Netflix بود و با کارگردانی دو قسمت اول توسط David Fincher به هالیوود نشان داد این شبکه کارش را خیلی خوب بلد است. اما آینده سریال پس از مشکلاتی که برای تولید فصل ششم رخ داد مبهم شده بود، وقتی اتهامات غیراخلاقی علیه بازیگر اصلی و تهیه کننده Kevin Spacey مطرح شد. سپس تولید فصل ششم متوقف شد و Netflix باید برنامه جدیدی برای فصل جدید طراحی می کرد.

قسمت هایی از سریال که فیلمبرداری شده بود نادیده گرفته شد و شورانرهای سریال فصل جدید را بدون حضور Frank Underwood با بازی Spacey ساختند. فصل ششم نه تنها کوتاه تر از بقیه فصل هاست (از ۱۳ قسمت سابق به ۸ قسمت کاهش یافته)، بلکه فصل آخر نیز خواهد بود و پایانی بر دوران تاریک خانواده Underwood رقم خواهد زد.

البته در فصل پنجم پایان خوبی برای Spacey رقم خورد، جایی که Frank Underwood از ریاست جمهوری استعفا داد و راه را برای حضور Claire با بازی Wright برای کسب ریاست جمهوری باز کرد. قرار بود Frank عفو شود، اما حالا باید دید واقعا چه اتفاقی برای او افتاده است. قطعا حضور Spacey در فصل جدید منتفی است، و به دلیل سنگینی اتهامات وارد شده به او، حتی احتمال استفاده از تصاویر آرشیوی او از فصل های قبل هم خیلی پایین است.

پوستر فصل ششم House of Cards کاملا به جا و مناسب است، چون کاملا شبیه پوستر فصل اول است که در آن Frank Underwood ژستی شبیه Abraham Lincoln در مجسمه یادبودش گرفته بود.

فصل پایانی House of Cards در تاریخ ۲ نوامبر از Netflix پخش خواهد شد. در این سریال همچنین Diane Lane, Greg Kinnear, Cody Fern, Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott, Boris McGiver حضور دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن