اخبار فیلم

پروژه های جدید Universal: از The Mummy گرفته تا بازسازی The Creature from the Black Lagoon

شرکت Universal مدتی است که توان خود را بر روی بازسازی فیلم های قبلی خود و به طور خاص فیلم هایی که به نوعی در آن ها هیوالا یا موجودات خاصی وجود دارند گذاشته. این شرکت برای تحقق اهداف خود در این زمینه از نویسندگان چیره دست و بازیگران مطرح استفاده کرده و مشخص است که قصد داردپروژههای موفق قبلی خود را دوباره و به شکلی جدید تکرار کند.

به گزارش آریافیلم، شرکت Universal Pictures در تازه ترین اقدام خود برای بازسازی فیلم های قدیمی خود نویسنده ی فیلم ابر قهرمانی Aquaman یعنی Will Beall را استخدام کرده تا فیلمنامه ی بازسازی فیلم The Creature from the Black Lagoon را بنویسد. به گزارش از Deadline چند وقتی می شود که Universal تمام توان خود را بر روی بازسازی فیلم های هیولایی و هیجانی خود گذاشته تا آن ها را در دنیای مدرن و با شرایط فعلی جهان بسازند. همین دیروز بود که اولین تریلر از دیگر فیلم هیولایی این کمپانی، The Mummy با بازی Tom Cruise منتشر شد.

Chris Morgan فیلمنامه نویس مجموعه ی Fast and Furious و Alex Kurtzman نویسنده مجموعه ی Transformers بر روی روند کی این بازسازی ها نظارت دارند و اینطور به نظر می رسد که کار بازسازی فیلم های گذشته این مجموعه قعلا تمام نمی شود. این فیلم ها پایان کار نیستند، به تازگی Universal نویسندگانی را برای نوشتن متن فیلم های دیگر خود استخدام کرده. مثلا Jon Spaihts قرار است متن بازسازی Van Helsing را بنویسد ، Dave Callaham قرار است فیلمنامه ی The Wolfman را بازنویسی کند و در آخر از David Koepp خواسته شده تا فیلمنامه تازه برای The Bride of Frankenstein تدارک ببیند. همچنین این شرکت می خواهد دو شخصیت Dr. Jeckyll با بازی Russell Crowe و Mr. Hyde را به فیلم The Mummy اضافه کند. همچنین گزارشاتی وجود دارد مبنی بر اینکه قرار است فیلم The Invisible Man با بازی Johnny Depp هم ساخته شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن