تریلر سریال

پرومو قسمت دوم از فصل هشتم سریال Game of Thrones آماده شدن وینترفل در برابر ارتش مردگان را نشان می دهد!

بالاخره بعد از گذشت چیزی حدود دوسال امروز صبح اولین قسمت از فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) از شبکه HBO پخش شد که هواداران را هیجان زده کرد. باورش سخته که فقط ۶ قسمت از این سریال باقی مانده است اما به قول جان اسنو «کافی نیست، ولی این تمام چیزیه که ما داریم». طبق جدیدترن اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه HBOدر پایان قسمت اول از فصل هشتم، تیزری از فصل دوم را به نمایش گذاشت که ما اون رو با زیرنویس فارسی براتون آماده کردیم و در بالا می تونید اون رو مشاهده نمایید.

شبکه HBO عنوان قسمت اول را تا زمانی که رو آنتن رفت، منتشر نکرده بود، پس از پخش قسمت اول ما متوجه شدیم که عنوان قسمت اول از فصل هشتم Winterfell (وینترفل) نام دارد. همچنین ما به طور رسمی عنوان قسمت های دیگر را هم نمیدانیم و باید صب کرد تا دید عنوان قسمت ها چه خواهد بود. به نظر می رسد عنوان قسمت های فصل هشتم به نوعی سریال را اسپویل می کنند و به همین دلیل است که HBO تا زمان پخش هر قسمت عنوان آن را اعلام نمی کند. ما می دونیم که دو قسمت ابتدایی فصل هشتم، کوتاه تر از بقیه قسمت ها خواهد بود.

ولی قسمت سوم از فصل هشتم مدت زمانش ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه یا ۸۳ دقیقه خواهد بود. این مدت زمان طولانی به دلیل رخ دادن جنگ اصلی یعنی جنگ ارتش مردگان با وینترفل که طبق شایعات و اسناد لو رفته عنوان قسمت سوم از فصل هشتم The Battle of Winterfell (جنگ وینترفل) خواهد بود. در این قسمت ما شاهد جنگی هستیم که فیلمبرداری آن ماه ها به طول انجامید. طبق گفته برخی از بازیگران سریال، قسمت The Battle of Bastards (جنگ حرامزادگان) در برابر جنگ قسمت سوم از فصل هشتم یه شوخی مسخره به حساب میاد و ما باید منتظر یک قسمت شاهکار دیگر از سوی Game of Thrones باشیم.

تیزر قسمت دوم از فصل هشتم به ما آماده شدن افراد داخل وینترفل برای جنگ با ارتش مردگان و شاه شب و ملاقات جیمی لنیستر (با بازی نیکولای کاستر-والدو (Nikolaj Coster-Waldau)) با بقیه افراد درون وینترفل را نشان می دهد. این اولین سفر جیمی لنیستر به وینترفل بعد از اینکه برن جیمی و سرسی رو دید، جیمی لنیستر اون رو از پنجره به بیرون هل داد و همین باعث فلج شدن برن و تبدیل شدن او به کلاغ سه چشم شد، هست.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن