اخبار روز فیلمها

پایان فیلمبرداری Jurassic World: Fallen Kingdom در همین هفته

Jurassic World فیلیم است که در سال ۲۰۱۵ اکران شد و توانست خیلی زود به موفقیت های بزرگی برسد و از جمله ی این موفقیت ها فروش فوق العاده ی ۱٫۶۷ میلیاری این فیلم است که لقب چهارمین فیلم پر فروش تاریخ را برای آن به ارمغان آورده. بعد از پنین موفقیتی قطعا باید منتظر یک دنباله باشیم و این خبر از همان روز های اول منتشر شده بود و حالا طبق اخباری که منتشر شده است قسمت دوم این فیلم این هفته فیلمبرداری خواهد شد.

به گزارش آریافیلم، Frank Marshall تهیه کننده ی فیلم Jurassic World در صحبت هایی به مسئله ی آغاز فیلم برداری قسمت دوم این فیلم که به نام Jurassic World: Fallen Kingdom شناخته می شود پرداخته است.

او در صحبت های خود تایید کرده که قسمت عمده ی فیلمبرداری Fallen Kingdom در همین هفته به پایان می رسد و فیلمبرداری در Hawaii برای مدت دو ماه است که در حال پیگیری است.

به گفته ی Marshall این دنباله بر پایه ی اتفاقات قسمت قبلی ساخته می شود که آن هم در اصل بر پایه  ی داستان مجموعه ی Jurassic Park ساخته شده بود و این تمام چیزی است که از فیلم می دانیم و هیچ جزییات دیگری از فیلم و داستان آن منتشر نشده است!

از نکات دیگر مربوط به Fallen Kingdom عواملی است که در ساخت آن شرکت دارند. تا به این جای کار می دانیم که Chris Pratt در نقش Owen و Bryce Dallas Howard در نقش Claire که دو بازیگر اصلی قسمت قبل بودند برای قسمت دوم برگشته اند. از دیگر کسانی که در Fallen Kingdom حضور دارد Jeff Goldblum می باشد که سابقه ی حضور در Jurassic Park را نیز دارد.

یکی از نکات فیلم کارگردانی آن است، Colin Trevorrow که در قسمت اول وظیفه ی کارگردانی را بر عهده داشت در قسمت دوم فقط در نوشتن فیلمنامه کمک کرده و J. A. Bayona قررا است کارگردانی را بر عهده بگیرد.

این فیلم برای اکران در ۲۲ ژوئن سال آینده آماده خواهد شد.

Jurassic World

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن