مصاحبه

پاسخ رییس HBO به انتقادات از Westworld: این سریال مخصوص بینندگان عادی نیست

امروز در کنفرانس مطبوعاتی انجمن منتقدین تلویزیون در لس آنجلس، Casey Bloys رییس شبکه HBO به سولات مختلفی درباره سریال Westworld  پاسخ داد. در مورد Westworld سوالات حول و حوش انتقادها و واکنش های علاقمندان و منتقدین درباه داستان و ریتم فصل دوم بود و اینکه آیا این موارد توسط Jonathan Nolan  و Lisa Joy در فصل سوم سریال لحاظ خواهند شد یا نه.

Bloys با اظهار این که «اکثرا تصور می کردند که داستان سریال مشخص شده است،» به بسیاری از لایه های داستانی و جنبه های معماگونه این سریال که در بیشتر اپیزوهای فصل پرسش هایی را مطرح کرد و بلافاصله پاسخ هم داده شد، اشاره کرد. البته این موضوع با فینال سریال کاملا عوض شد. با اشاره به اینکه Westworld نامزد ۲۱ مورد جایزه امی شده، Bloys ادامه داد:

من موافق نیستم که عکس العمل ها چندان گسترده بود. مردمی که سریال را دوست دارند واقعا آن را دوست دارند، حتی کسانی که آن را دوست ندارند احساس می کنند که باید درباره آن صحبت کنند. باید بگویم افرادی هم که از سریال متنفرند راجع بهش جروبحث می کنند. سریالی که بتواند اینگونه احساسات را بر می انگیزد، همان چیزی بود که ما می خواستیم.

Thompson 

حق با Bloys است برای اینکه اگر شما Westworld را تماشا کنید، چه اینکه آن را دوست داشته باشید چه از آن متنفر باشید، همین موضوعات است که می خواهید درباره آن صحبت کنید. و همانطور که او گفت، این میزان از درگیر شدن با داستان سریال این روزها بسیار نادر و البته بسیار ارزشمند است. او در ادامه افزود:

این سریال برای بینندگانی که به طور تصادفی و غیر جدی آن را تماشا می کنند ساخته نشده است. این سریال نیاز به توجه و دقت دارد. Lisa و Jonah دوست داشتند که مخاطبان خود را به چالش بکشند. این سریال واقعا منحصربه فرد است و این همان چیزی بود که ما به دنبالش بودیم.

سوالی هم درباره خشونت موجود در سریال پرسیده شد، به ویژه درباره استفاده از اسلحه در فصل دوم. او گفت:

Westworld یک سریال وسترن قدیمی است. سریال های ما سطحی از خشونت را همیشه دارند و به همین خاطر است که در ساعت ۹ شب پخش می شوند. این موضوع مسئله چندان بزرگی نبوده است.

 Jeffrey Wright

 

 Westworld

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن