اخبار روز فیلمها

ویل اسمیت نقش اصلی فیلم اکشن مهیج Fast & Loose ساخته دیوید لیچ شد

کیانو ریوز (Keanu Reeves). شارلیز ترون (Charlize Theron). رایان رینولدز (Ryan Reynolds). دوئین جانسون (Dwayne Johnson). برد پیت (Brad Pitt). این‌ها بازیگرانی هستند که دیوید لیچ تاکنون با آن‌ها همکاری داشته است. کارگردان Deadpool 2 «ددپول ۲» حالا قرار است با یک بازیگر درجه یک دیگر یعنی ویل اسمیت (Will Smith) همکاری کند، که نقش اصلی فیلم اکشن مهیج Fast & Loose را بازی خواهد کرد.

Fast & Loose توسط جان و اریش هوبر نوشته شده است، که قبلا فیلم‌های Red «قرمز» و The Meg «مگ» را نوشته بودند. در این فیلم با تم فراموشی، اسمیت در تیهوانا بیدار می‌شود، در حالی که هیچ چیزی یادش نیست. او که پس از مورد حمله قرار گرفتن رها شده بود تا بمیرد، ‌می‌فهمد در حال تجربه دو زندگی متفاوت بوده است – یکی به عنوان رئیس ثروتمند و موفق یک گروه خلافکاری، دیگری به عنوان یک مامور سی‌آی‌ای تنها و شکست‌خورده. نکته اینجاست که او نمی‌داند کدامیک از این‌ها زندگی واقعی اوست و بدتر از آن، او مطمئن نیست دوست دارد به کدام زندگی ادامه دهد.

اسمیت دو بار برای فیلم‌های Ali «علی» و The Pursuit of Happyness «در جستجوی خوشبختی» نامزد اسکار شده است و شاید سال آینده با فیلم King Richard «شاه ریچارد» دوباره این افتخار را کسب کند. او همچنین در بازسازی Planes, Trains & Automobiles همبازی کوین هارت شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن