ون دیزل،خبر از اسپین اف سریع و خشن “Fast and Furious” برای شخصیت سایفر (Cipher) با بازی شارلیز تیرون داد

به گزارش آریامووی، اسپین اف سریع و خشن برای شخصیت بازی شارلیز تیرون (Charlize Theron) در حال ساخت است و میدانیم شارلیز تیرون برای اولین بار در قسمت 8 ام سریع و خشن ظاهر شده.و دوباره در همون نقش در سریع و خشن 9 بازی کرده…

اخبار مستقیم از سمت وین دیزل  اومده (Vin Diesel) که به Variety  گفته چند نویسنده دارن روی اسپین اف برای سایفر کار می کنن.  این خبر چند ماه بعد از اینکه میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) در مورد ساخت اولین فیلم از دنیای سریع و خشن با محوریت زن ها بحث کرد ، اشکار شد. این سری رابطه پرتلاطمی  با شخصیت های زن فیلم هاش داره و رودریگز برای قسمت نهم برمی گرده اون هم به خاطر اینکه کمپانی مجبور شد یک نویسنده زن برای سریع و خشن 9 استخدام کنن.  در این بیست سالی که فیلم های سریع و خشن در حال پخش بوده ، سریع و خشن9 اولین باریه که  رودریگز (لتی)  و جوردانا (میا) بروستر با هم درفیلم حضور دارن.

به نظر میاد که کل گروه کاملا از انتشار اسپین اف با شخصیت های زن حمایت می کنن.در یک مصاحبه با SiriusXM  لوده کریس (Ludacris) اظهار داشت .”دخترا به یک اسپین اف نیاز دارن  اونا کسایین که به یه اسپین اف نیاز دارن  همه دخترای خفن ی که در این فیلم هستن . اونا کسایین که لیاقت یه اسپین اف رو دارن” Brewster تایید کرد و در ادامه گفت : من هم این شایعات رو شنیدم. احتمالا این شایعه ها با اخبار درمورد اسپین اف یکیه.

سریع و خشن در فضا یا رویایی موزیکال دیزل و فراموش کنید. سایفر در حال گرفتن اسپین اف مخصوص خودشه یه قدم روبه جلو برای سری سریع و خشن به خصوص بعد از اسپین اف هابز  اند شاو(Hobbs & Shaw)  و دنباله بسیار پیش بینی شده اون.  الان زمان  تشکیل تیم بین زن های این سری و احتمالا  در این اسپین اف  می خواهیم دید  که سایفر رو قبول می کنن.

دیدگاهتان را بنویسید