متفرقه

ونتورث میلر برای فصل ششم فرار از زندان برنخواهد گشت

با توجه به اینکه امروزه شاهد ریبوت، احیا یا ادامه سریال‌های تلویزیونی قدیمی و محبوب هستیم، بسیاری از طرفداران دوست دارند سریال محبوب خودشان به شکلی دوباره برگردد که این شامل Prison Break «فرار از زندان» هم می‌شود. این سریال محبوب شبکه فاکس که ابتدا چهار فصل بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ پخش شد، سپس در سال ۲۰۱۷ با فصل پنجم احیا شد، اما فعلا برنامه‌ای برای ادامه ساخت آن وجود ندارد.

حالا ونتورث میلر (Wentworth Miller) بازیگر نقش مایکل اسکافیلد گفته صرف‌نظر از اینکه در آینده چه اتفاقی برای این سریال بیفتد، او دیگر نقشی در آن نخواهد داشت.

میلر در اینستاگرام اعلام کرد که کار او با فرار از زندان تمام شده است. این بازیگر همجنس‌گرا گفت دیگر نمی‌خواهد نقش شخصیت‌های دگرجنس‌گرا را بازی کند، چون داستان آن‌ها مدام روایت شده است. او در پیام خودش نوشته است:

من دیگه کارم با فرار از زندان تمومه. نه به خاطر وضعیت رسانه‌های اجتماعی (هرچند یکی از دلایلش هم اونه). دیگه نمیخوام نقش شخصیت‌های دگر‌جنس‌گرا رو بازی کنم. داستان‌های اونا بارها و بارها گفته شده. پس دیگه مایکلی در کار نیست. اگر طرفدار سریال بودید، و امیدوار به ساخت فصل‌های بیشتر، من درک می‌کنم که این برای شما ناامیدکننده هست و متاسفم.

همبازیان او در این سریال یعنی دومینیک پورسل (Dominic Purcell) بازیگر نقش لینکلن باروز برادر مایکل و سارا وین کالیز (Sarah Wayne Callies) بازیگر نقش سارا همسر مایکل از این تصمیم میلر حمایت کرده‌اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن