اخبار حاشیه ایمصاحبه با بازیگران

واکنش ریکی جرویز کاهش بینندگان گلدن گلوب ۲۰۲۰

در شب پیروزی فیلم‌های تاریخی ۲۰۱۹ و Once Upon a Time in Hollywood «روزی روزگاری در هالیوود» و پنجمین اجرای ریکی جرویز (Ricky Gervais)، تعداد ۱۸.۳۲۵ میلیون بیننده مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ (Golden Globe 2020) را نگاه کردند. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، این آمار به همراه ریتینگ ۴.۷ بنابر گزارش نیلسن، تا ۲ درصد کاهش کلی بیننده و ۱۱ درصد کاهش بیننده در میان مخاطبین ۱۸ تا ۴۹ ساله را نسبت به رکورد ۱۸.۶۴۸ میلیونی سال گذشته وقتی اندی سمبرگ (Andy Samberg) و ساندرا اوه (Sandra Oh) اجرای مراسم را برعهده داشتند نشان می‌دهد. رکورد امسال از سال ۲۰۱۲ یعنی زمانی که جرویز به عنوان مجری انتخاب‌شده بود تاکنون، در پایین‌ترین سطح قرار دارد.

علت کاهش بیننده این بود که سال گذشته پخش مسابقات فوتبال پربیننده‌ی NFL ساعت ۱۹:۵۴ دقیقه و شش دقیقه پیش از روی ایر رفتن مراسم گلدن گلوب پایان یافت، در حالی که این مسابقات یکشنبه شب گذشته ساعت ۱۹:۳۹ دقیقه به اتمام رسید و باعث نشد که بینندگان این رویداد به تماشای مراسم بنشینند. در سال ۲۰۱۶ وقتی جرویز آخرین اجرای گلدن گلوب را برعهده داشت، ۱۸.۵ میلیون بیننده مراسم را نگاه کردند و ریتینگ ۵.۵ در بین مخاطبین ۱۸ تا ۴۹ ساله برای آن به ثبت رسید. مونولوگ جرویز به پربیننده‌ترین ویدیوی یوتیوب تا صبح روز دوشنبه تبدیل شد و بیش از ۲ میلیون بازدید داشت.

گلدن گلوب در شبکه‌های ماهواره‌ای آمریکا دومین برنامه‌ی تلویزیونی پربیننده در حوزه‌ی سرگرمی پس از اسکار فوریه‌ی سال گذشته است که ریتینگ ۷.۷ را به جای گذاشت. با در نظر گرفتن تمامی بینندگان، گلدن گلوب یکشنبه شب پربیننده‌ترین برنامه‌ی تلویزیونی حوزه‌ی سرگرمی پس از پخش قسمت پایانی The Big Bang Theory «تئوری بیگ بنگ» در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۹ بود که ۱۸.۵۳۵ میلیون بیننده داشت.

ریکی جرویز سه‌شنبه به انتقادات از اجرای او در گلدن گلوب و مونولوگش با ارسال یک توئیت واکنش نشان داد. این کمدین ۵۸ ساله می‌گوید ناراحتی بینندگان از یک سخنرانی هشت دقیقه‌ای دلیل نمی‌شود که حق با آن‌ها باشد. او ادعا می‌کند تنها با گفتن اینکه کسی چپ یا راست‌گرا است پیروز نمی‌شود. او در توئیت خود چهار نکته را فهرست می‌کند که به نظر با انتقادات از مونولگ او بی‌ارتباط نیست. جرویز می‌نویسد:

«۱. تنها این ادعا که کسی چپ یا راست‌گرا است استدلالی قوی نیست. ۲. اگر یک شوخی به اندازه‌ی کافی خوب باشد، همه از آن لذت می‌برند. ۳. بحث همیشه در مورد شما نیست. ۴. تنها به این علت که ناراحت شده‌اید، دلیل نمی‌شود که حق با شما باشد.»

جرویز یکشنبه شب در مراسم ضیافت نت‌فلیکس در پاسخ به این پرسش که آیا حاضر است برای ششمین بار مجری مراسم گلدن گلوب شود در حالی که بورلی هیلتون را ترک می‌کرد پاسخ داد:

«زیادی پیر شده‌ام.»

و سپس با یادآوری مراحل آماده‌سازی برای اجرا اضافه کرد:

«کریسمس من هم خراب شد.»

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن