اخبار روز فیلمها

هوگو ویوینگ از حضور در فیلم The Matrix 4 انصراف داد!

چند وقتی است که فیلم The Matrix 4 «ماتریکس ۴» در دست ساخت قرار گرفته و در چند ماه گذشته، مجموعه‌ای از بهترین بازیگران را جمع کرده است. بازگشت کیانو ریوز (Keanu Reeves) و کری‌آن ماس (Carrie-Anne Moss) می‌تواند خبر خوبی باشد اما متاسفانه The Matrix 4 یکی از مهم‌ترین بازیگران سه‌گانه اصلی را در اختیار ندارد. هوگو ویوینگ (Hugo Weaving) برای حضور در نقش مامور اسمیت، به فیلم بعدی ماتریکس نمی‌پیوندد.

به گزارش آریامووی به نقل از ویجیاتو، او در مصاحبه‌ای با Time Out درباره دلیل غیبتش در The Matrix 4 با اشاره به علاقه‌اش برای همکاری با لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) اعلام کرد تداخل پروژه‌ای که حضور در آن را پذیرفته با فیلم‌برداری ماتریکس، دلیل اصلی غیبت او خواهد بود:

مایه تاسف است اما باید بگویم من پیشنهاد بازی در فیلم The Visit «ملاقات» را داشتم و پس از آن بود که پیشنهاد The Matrix 4 به دستم رسید. ابتدا تصور می‌کردم می‌توانم حضور در هر دو فیلم را مدیریت کنم اما پس از هشت هفته، از نقشی که در The Visit پذیرفته بودم، عقب افتادم. من با لانا در ارتباط بودم اما در نهایت او تصمیم گرفت اینگونه کار نکنیم. بنابراین فیلم بدون حضور من تولید می‌شود.

 

گرچه این خبر ناامیدکننده‌ای برای هواداران ماتریکس است اما باید به حضور ستاره‌های جدید در فیلم هم اشاره کرد. نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris) و جسیکا هنویک (Jessica Henwick) در کنار کیانو ریوز، کری‌آن ماس و جیدا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) حاضر می‌شوند تا در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ شاهد اکران چهارمین قسمت فیلم‌های ماتریکس باشیم. تاریخی که با اکران چهارمین قسمت از فرنچایز John Wick هم مصادف است.

لانا واچوفسکی سه فیلم قبلی را همراه با خواهرش، لیلی واچوفسکی (Lilly Wachowski) کارگردانی کرد. قسمت اول ۴۳۶ میلیون دلار فروش جهانی را تجربه کرد. پس از آن Matrix: Reloaded با ۷۴۲.۱ میلیون دلار فروش جهانی اکران شد و در نهایت Matrix: Revolutions به ۴۲۷.۳ میلیون دلار قناعت کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن