اخبار حاشیه ایاخبار فیلمانتخاب سردبیر

Henry Cavill احتمالا دیگر در نقش سوپرمن بازی نخواهد کرد | آپدیت: بیانیه Warner Bros اضافه شد

گرچه هنوز چیزی به تایید رسمی نرسیده است اما به نظر می رسد که هنری کویل (Henry Cavill) به پایان راه خود به عنوان سوپرمن (Superman) رسیده است. کویل که تاکنون در سه فیلم در نقش سوپرمن بازی کرده است، بنابر صحبت های برخی منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر (Warner Bros)، دیگر جایی در این سری فیلم نخواهد داشت.

در ابتدا کمپانی وارنر قصد داشت که از کویل برای حضوری کوتاه در نقش سوپرمن در فیلم “شازم!” (Shazam!) استفاده کند اما تواققی بین این کمپانی و مدیربرنامه های کویل حاصل نشد تا وی در این فیلم حضور نداشته باشد. یکی از منابع نزدیک به کمپانی وارنر، می گوید که همین موضوع، باعث شده تا کمپانی وارنر دیگر علاقه ای به همکاری با کویل نداشته باشد.

از آن طرف، کمپانی وارنر قصد دارد توجهش را معطوف به فیلم “سوپرگرل” (Supergirl) کند. فیلمی که سوپرگرل را در دوران جوانی نشان می دهد. یعنی دورانی که شخصیت سوپرمن یا همان کال-ال (Kal-El) در دوران کودکی بود. به همین دلیل مشخصا امکان حضور کویل در این فیلم نیز وجود ندارد.

موضوع دیگر این است که کمپانی وارنر علاقه ای ندارد که تا چند سال آینده، فیلمی با محور شخصیت سوپرمن بسازد. یکی از منابع نزدیک به این کمپانی در اینبار گفته که شخصیت سوپرمن، بمانند شخصیت جیمز باند (James Bond) است که بعد از چند فیلم، یک بازیگر جدید برای آن انتخاب می شود. این موضوع درباره شخصیت بن افلک (Ben Affleck) و فیلم جدید بتمن (Batman) نیز رخ داده است و افلک نیز در این فلیم حضور نخواهد داشت.

یکی از منابع می گوید که دلیل عدم حضور کویل در فیلم شازم!، حضور وی در سریال ویچر (The Witcher) بوده است که باعث شده تقویم کاری وی پر باشد اما منبع دیگر می گوید که پیشنهاد بازی در سریال ویچر، بعد از داستان عدم حضور کویل در فیلم شازم! رسیده است و این دو موضوع ربطی به یکدیگر ندارند.

طبق گفته این منبع، دلیل عدم حضور کویل در نقش سوپرمن، تغییر استراتژی این کمپانیست. وی می گوید که تیم مدیریت این کمپانی، می داند بعضی از نقش های فیلم های قبلی، جواب نداده اند و برای همین می خواهند تغییراتی را در روند دنیای سینمایی DC بوجود بیاورند. در واقع مسئولین این کمپانی تنها از روند فیلم “زن شگفت انگیر” (Wonder Woman) راضی هستند و می خواهند شرایط سایر فیلم ها نیز بهبود پیدا کند.

البته این موضوع و تغییر استراتژی، تنها مربوط به کویل و افلک می شود. گل گدوت (Gal Gadot) کماکان در نقش زن شگفت انگیر بازی خواهد کرد و نسخه جدید فیلم، سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. جیسون موموآ (Jason Momoa) که سال قبل و در فیلم “لیگ عدالت” (Justice League) برای اولین بار در نقش آکوامن (Aquaman) بازی کرد نیز کماکان این نقش را بازی خواهد کرد. فیلم جدید وی نیز حدود ۳ ماه دیگر اکران خواهد شد. ازرا میلر (Ezra Miller) نیز سال آینده قرار است مجددا در نقش فلش (Flash) و در فیلم مخصوص این شخصیت، بازی کند.

لازم به ذکر است که کویل که آخرین بار در فیلم “ماموریت غیرممکن – فال اوت” (Mission: Impossible — Fallout) دیده شده است، ابتدا در سال ۲۰۱۳ با فیلم “مرد پولادین” (Man of Steel) برای اولین بار در نقش سوپرمن بازی کرد. سپس در فیلم “بتمن علیه سوپرمن” (Batman v. Superman) محصول سال ۲۰۱۶، در این نقش بازی کرد و سال قبل نیز برای اخرین بار و در فیلم “لیگ عدالت” در نقش سوپرمن بازی کرد.

آپدیت: همانطور که در متن خبر آمده است، هنوز رخ دادن این اتفاق بصورت رسمی اعلام نشده است. اما ساعتی پس از اعلام خبر، مدیر برنامه های کویل در یک پیام کوتاه، اعلام کرد که کویل و کمپانی برادران وارنر کماکان به رابطه خوب خود با یکدیگر ادامه می دهند. وی در ادامه افزود که کمپانی برادران وارنر به زودی بیانیه ای را صادر خواهد کرد.

این بیانیه لحظاتی قبل صادر شد اما چیزی که هواداران انتظاراش را می کشیدند نبوده است چرا که نه این خبر را تکذیب کرده و نه آن را تایید کرده است. هرچند با توجه به متن بیانیه و عدم تکذیب شدن خبر، به نظر باید خبر عدم بازی کویل در این نقش را جدی گرفت. این بیانیه کوتاه، به شرح زیر است:

گرچه هنوز هیچگونه تصمیمی برای هیچ فیلم مرتبطی با شخصیت سوپرمن گرفته نشده است، (باید به این موضوع اشاره کنیم که) همیشه احترام بسیاری برای هنری کویل قائل بوده ایم و رابطه بسیار خوبی با وی داریم. و این موضوع کماکان به قوت خود باقیست.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن