اخبار روز فیلمها

همکاری چنینگ تیتوم و کارگردانان ۲۱ Jump Street برای ساخت یک فیلم هیولایی برای یونیورسال

پس از اینکه سری فیلم‌های Jump Street  «خیابان جامپ» به موفقیت بالایی در باکس‌آفیس دست پیدا کردند، چنینگ تیتوم (Channing Tatum) بازیگر و فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) کارگردانان آن سری وظیفه ساختن یک فیلم هیولایی را برای یونیورسال برعهده گرفته‌اند. این فیلم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، از هیولاهای مشهور یونیورسال الهام گرفته شده، اما مشخص نیست شخصیت‌های نمادین دنیای هیولایی یونیورسال در آن حضور دارند یا فقط داستان فیلم در این دنیای هیولایی جریان دارد. وس توک (Wes Tooke) فیلمنامه این فیلم را براساس ایده‌ای از رید کارولین (Reid Carolin) نوشته است.

در گزارشات آمده است که این فیلم جدید یک داستان مهیج کنایه‌آمیز در دنیای امروزی است، که از این نظر به فیلم‌های Jump Street شباهت دارد. همچنین به نظر می‌آید این فیلم یکی از شخصیت‌های نمادین دنیای هیولایی یونیورسال را به شکل جدیدی تعریف کند.

دیگر فیلم‌های دنیای هیولایی یونیورسال که در دست توسعه قرار دارند شامل The Wolf Man «مرد گرگی» ساخته لی ونل (Leigh Whannell) و با بازی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling)، فیلم Dracula «دراکولا» ساخته کارین کوساما (Karyn Kusama)، و فیلم Dark Army «ارتش تاریک» ساخته پال فیگ (Paul Feig) هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن