اخبار روز فیلمها

همکاری مجدد نوآ بامباک با آدام درایور و گرتا گرویگ در فیلم White Noise

نویسنده و کارگردان نوآ بامباک (Noah Baumbach) برای فیلم بعدی خودش با نام White Noise دوباره با آدام درایور (Adam Driver) بازیگر فیلم Marriage Story «داستان ازدواج» همکاری خواهد کرد. گرتا گرویگ (Greta Gerwig) نامزد بامباک هم در این فیلم حضور دارد که فیلمبرداری آن قرار است در ماه ژوئن آغاز شود.

رمان White Noise نوشته دان دلیلو داستان پروفسوری (درایور) را دنبال می‌کند که در زمینه مسائل مرتبط با هیتلر تخصص دارد و حالا با چهارمین همسرش (گرویگ) زندگی می‌کند. وقتی یک ابر شیمیایی کشنده در هوا پخش می‌شود، آن‌ها باید در کنار هم با خطر مرگ روبرو شوند.

درایور و گرویگ قبلا در فیلم Frances Ha ساخته بامباک با یکدیگر همبازی شده بودند. البته گرویگ به تازگی تمرکز خودش را روی نویسندگی و کارگردانی قرار داده است.

بامباک و گرویگ در حال نوشتن فیلمنامه فیلم Barbie «باربی» با بازی مارگو رابی (Margot Robbie) هستند که رویکرد متفاوتی نسبت به این عروسک نمادین دارد. سال گذشته این دو هر کدام با یک فیلم یعنی بامباک با Marriage Story و گرویگ با Little Women در فصل جوایز حضور داشتند.

درایور به تازگی بازی در فیلم The Last Duel ساخته ریدلی اسکات را به پایان رسانده است و در فیلم Gucci درباره خانواده طراح لباس مشهور دوباره با اسکات همکاری خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن