همبازی شدن استیون ین در سریال جدید A24 با بازیگر Silicon Valley و 2 Broke Girls

استیون ین (Steven Yeun) که به تازگی با میناری (Minari)، نازمدی اسکار را نیز تجربه کرده است،‌زمان را از دست نداده است و به سراغ پروژه جدید رفته است و قرار است تا با همبازی جدیدش الی وانگ (Ali Wong) وارد جنگ داغ استریمرها شوند…

به گزارش آریامووی، چیزی که مشخص است تیم دو نفره ی خوبی تشکیل شده است و همین کافی است تا همین الان در همین ابتدای کار جنگ نتفلیکس،‌آمازون و حتی اپل برای این سریال آغاز شده باشد. با تمام این حرفها Lee Sung Jin سازنده ی سریال است و پیش از این با نام هنری سانی لی فعالیت میکرده است.

لی پیش از این با It’s Always Sunny in Philadelphia شناخته می شد و مشغول کار روی فصل دوم سریال Dave  است و در این سریال نیز به عنوان نویسنده و شورانر فعالیت خواهد داشت که گفته می شود 10 قسمت خواهد بود و خود ین نیز در تیم تهیه کنندگان سریال دیده می شود. اطلاعات خاص دیگری از این سریال بدون عنوان مطرح نشده است و احتمالا اپیزودهای 30 دقیقه ای خواهد داشت.

ین، اخیرا با برای بازی در دیگر فیلم A24 یعنی میناری، نامزدی بهترین بازیگر مرد اسکار را نیز بدست اورده است و این فیلم در مجموع 6 نامزدی بدست اورده است و بعد از The Walking Dead در سریالهای The Twilight Zone  و انیمیشن سریالی  Invincible حضور داشته است.

وانگ نیز اخیرا در سریال American Housewife حضور داشته است و Silicon Valley و  2 Broke Girls دیگر سریالهای وی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید