هلی بری ( Halle Berry ) به فیلم “Mother Land” پیوست!

هلی بری ( Halle Berry ) بازیگر برنده جایزه آکادمی ( اسکار ) در فیلم هیجانی جدید کمپانی 21 Laps Entertainment با عنوان “Mother Land” ایفای نقش می کند.

این فیلم به کارگردانی الکساندر آجا ( Alexandre Aja ) کارگردان فیلم هایی همچون “The Hills Have Eyes” و “Piranha 3D” و به نویسندگی کوین کوفلین ( Kevin Cofflin ) ، رایان گراسبی ( Ryan Grassby ) در جشنواره کن معرفی خواهد شد.

به گزارش آریا مووی ، در این فیلم هلی بری نقش مادر دو فرزند دو قلو که توسط ارواح شیطانی برای سال ها زجر داده شدند را بازی می‌کند. وقتی یکی از پسر ها می‌پرسد آیا شیطان واقعی است یا نه، پیوند مقدس خانواده می‌شکند و به جنگی برای زنده ماندن تبدیل می‌شود. هلی بری جدیدا در فیلم “John Wick: Chapter 3” ایفای نقش کرده بود و در حال حاضر در فیلم “The Mothership” بازی می‌کند که در مرحله پس از تولید قرار دارد.

همچنین ارین وسترمن رئیس تولید Lionsgate در بیانیه ای گفت: ما بسیار هیجان زده هستیم که دوباره با هلی و الکس کار میکنیم ، او بهترین فرد برای انتقال وحشت روانی یک مادر است که سعی دارد از خانواده خود محافظت کند. و چه کسی بهتر از الکس برای افزایش تنش در فیلم.

انتظار می‌رود این فیلم در تاریخ نا معلومی در سال 2023 اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید