اخبار حاشیه ای

هزینه ۵ میلیون دلاری برای ساخت Baby Yoda

هشدار اسپویل: بی‌بروبرگرد ستاره سریال جدید دنیای جنگ ستارگان، کودکی بود که با نام Baby Yoda شناخته می‌شود. طفلی دارای Force که یادآور شخصیت Jedi master در سه‌گانه پیشین و مجموعه اصلی است. حال به نظر می‌رسد برای ساخت Baby Yoda که در واقع یک عروسک رباتیک کاملا فیزیکی است، نه صرفا جلوه‌های ویژه، مبلغ خیلی زیادی صرف شده و حواشی جالبی هم داشته.

به گزارش آریامووی به نقل از ویجیاتو، «آدام پالی» که نقش یکی از استورم‌تروپر‌ها را در این سریال بازی می‌کند، در گفت‌و‌گویی با Entertainment Weekly از هزینه ساخت Baby Yoda صحبت کرده و ماجرای بامزه‌ای را هم به خاطر می‌آورد. در جریان یکی از سکانس‌ها، کاراکتر پالی، بیبی یودا را می‌زند، و در برداشت نخست او خیلی محکم ضربه وارد می‌کند؛ در همین لحظه کارگردان اپیزود (تایکا وایتیتی) فریاد میزند «کات» و سپس جان فاورو شورانر سریال هم در صحنه حاضر می‌شود تا توضیحاتی در رابطه با این سکانس ارائه دهد.

پالی به خاطر می‌آورد که فاورو به او گفته ساخت عروسک رباتیک بیبی یودا «حدود ۵ میلیون دلار» هزینه روی دستشان گذاشته، بنابراین «وقتی می‌خواهم بزنمش، لازم است این را بدانم». این موضوع باعث می‌شود پالی در برداشت‌های بعدی به شدت استرس داشته باشد.

گفتنی است در همین راستا شرکت Build-A-Bear که در زمینه تولید عروسک و ساخت آن‌ها به سلیقه و درخواست مشتریان فعالیت می‌کند، رسما اعلام کرد طی همکاری با لوکاس‌فیلم و دیزنی، عروسک قابل شخصی‌سازی بیبی یودا را خواهد ساخت و مشتریان می‌توانند آن را بزودی خریداری کنند و در خانه خود داشته باشند.

فصل دوم سریال The Mandalorian پاییز سال آینده پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن