انتخاب بازیگر

نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) به فیلم مأموریت: غیرممکن (Mission: Impossible) بعدی پیوست

نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) نیکلاس هالت سال ۲۰۱۹ سال تقریبا خوبی نداشت و فیلم آخر خود ققنوس سیاه (Dark Phoenix) که با شکست تجاری نیز مواجه شد دوست نداشت و هچنین پس از آنکه در بدست آوردن نقش بتمن ناکام ماند و آن را به رابرت پینستون ( Robert Pattinson) واگذار کرد, سرانجامبی امروز منتشر شد که نیکلاس هالت قرار است در فیلم بعدی ماموریت غیرممکن نقشی شرور را بازی کند.

بله گزارش آریامووی، کارگردان فیلم کریستوفر مک کواری (Christopher McQuarrie) روز پنجشنبه این خبر را در رسانه های اجتماعی خود منتشر کرد:

باید بگویم من او را دوست دارم و ممکن هالت به اندازه تام کروز ستاره نباشد و تنواند و بدرخشد اما پتانسیل فوق العاده بالایی دارد و میتواند ماموریت خود را به بهترین شکل انجام دهد. پیوستن او به کروز و ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) که پیشکسوت هستند درکنار آنها بودن مفید و بی خطر است.

مک کواری هنوز مشخص نکرده که هالت در ماموریت غیرممکن ۷ و ۸ چه هویتی دارد منابع میگویند او به عنوان رییس کلاه برداری و آدمی شرور را بازی میکند و در همین حال من از نقش (Whigham) بیشتر علاقه مندم زیرا مک کواری او را با نام (( شما هرگز او را نمیبینید)) معرفی کرد. آیا این به معنای این است که او آدم بدی است. برای معرفی هالت مک کواری از این بازیگر سوال کرد مه آیا این نقش شرور و جهنمی را دوست دارد که هالت پاسخ داد دوست دارم این برای من مثل یک شرور دیوانه به نظر می رسد اگر چه هالت یه انتخاب الهام بخش توسط مک کواری برای ایفای این نقش بود و در کنار کروز بتواند سکوی پرتابی برایش باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن