اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

نوآ سنتینو در فیلم Black Adam همبازی دواین جانسون شد

مدت‌هاست طرفداران می‌دانند انجمن عدالت آمریکا در فیلم Black Adam «بلک آدام» حضور خواهد داشت و حالا اولین عضو این انجمن برای بازی در این فیلم انتخاب شده است. نوآ سنتینو (Noah Centineo) بازیگر فیلم To All the Boys I’ve Loved Before «تقدیم به همه پسرانی که عاشقشان بودم»، برای بازی در نقش اتم اسمشر در این فیلم انتخاب شده است.

او همبازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) می‌شود که نقش اصلی فیلم را بازی خواهد کرد. در کامیک‌ها، بلک آدام و اتم اسمشر رفاقت نزدیکی با هم دارند، پس در این فیلم شاهد سکانس‌های زیادی با حضور این دو در کنار هم خواهیم بود.

اتم اسمشر به لطف توانایی کاهش فاصله بین اتم‌های بدنش قدرت و استقامت زیادی دارد. این به او اجازه می‌دهد بتواند اندازه خودش را بسیار بزرگ یا کوچک کند. این شخصیت قبلا در فصل دوم سریال The Flash «فلش» با بازی آدام کوپلند دیده شده است.

تولید فیلم Black Adam هم به دلیل بحران ویروس کرونا به تعویق افتاده و هنوز مشخص نیست فیلمبرداری آن چه زمانی آغاز خواهد شد. شاید در مراسم دیجیتالی دی‌سی فندوم که ماه آگوست برگزار می‌شود اطلاعات بیشتری درباره این فیلم موردانتظار منتشر شود.

فیلم Black Adam قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ اکران شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن