اخبار فیلم

نسخه بازسازی شده The Matrix در حال ساخت است + احتمال حضور Michael B. Jordan

به گزارش آریا فیلم طبق خبری که به تازگی منتشر شده است Warner Bros در حال اماده سازی برای یک نسخه بازسازی شده از فیلم The Matrix است که یکی از برترین فیلم های اکشن تاریخ است این فیلم در سال ۱۹۹۹ اکران شد و مورد استقبال شدید مردم و منتقدین قرار گرفت.

کمپانی در حال حاظر در حال صحبت با Zak Penn برای نوشتن فیلم نامه نسخه بازسازی شده است و ظاهرا انها می خواهند Michael B. Jordan نقش اصلی این نسخه را برعهده داشته باشد.هنوز اطلاعاتی از حضور خواهران Wachowski در ساخت این نسخه نیست. Lana و Lily فیلم نامه نسخه اول این مجموعه را نوشتند و ان را کارگردانی کردند که موفقیت بزرگی را برای انها به ارمغان اورد ان ها در ادامه دو نسخه بعدی این مجموعه را بنام های Reloaded و Revolutions  ساختند که توجه منتقدین و مردم را چندان به خود جلب نکرد در حالی که این دو نسخه فیلم های اکشن بسیار خوبی بودند اما از نسخه اول ضعیف تر بودند.

کمپانی WB در بیانیه ای خواستار حضور این دو خواهر و تهیه کننده این مجموعه بنام Joel Silver بود اما این دو خواهر با تهیه کننده بعد از ساخت این مجموعه مشکلات زیادی پیدا کردند و حاضر نیستند دوباره با هم کار کنند و از انجایی که تهیه کننده سهمش را هم به کمپانی فروخته احتمالا کمپانی تمام تلاش خود را می کند تا این دو خواهر در ساخت فیلم حضور داشته باشند در حال حاضر خواهران Wachowski در حال کارگردانی سریال Sense 8 برای شبکه Netflix هستند. یک شایعه هم به تازگی پخش شده است که قرار است سریالی براساس این فرنچایز ساخته شود و درباره دوران جوانی Morpheus باشد که در حال حاظر چنین شایعه هنوز تکذیب نشده است و تایید هم نشده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. دست از این نسخه های باز سازی شده برنمیدارن تا حالا من که یادم نمیاد فیلمی بوده باشه که نسخه بازسازی شدش از نسخه اصلی بهتر بوده باشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن