نخستین تریلر رسمی از فیلم “The Covenant” به کارگردانی گای ریچی منتشر شد.

نخستین تریلر رسمی فیلم “The Covenant” به کارگردانی گای ریچی ( Guy Ritchie) با بازی جیک جیلنهال ( Jake Gyllenhaal) و آنتونی استار ( Antony Starr) منتشر شد.

خلاصه داستان : این فیلم داستان یک گروهبان آمریکایی به نام جان کینلی را در افغانستان روایت میکند او به همراه مترجم محلی اش احمد با برای بررسی منطقه با واحد گشت زنی میروند . واحد آن ها مورد حمله قرار میگیرد و کینلی و احمد تنها بازماندگان این حادثه هستند ،احمد جان خود را به خطر می اندازد تا یک کینلی مجروح را به محل امن منتقل کند. پس از آن به احمد اقامت آمریکا وعده داده میشود در بازگشت به خاک ایالات متحده، کینلی متوجه می شود که احمد و خانواده اش طبق وعده داده شده به آمریکا راه پیدا نکرده اند. کینلی که مصمم است از دوستش محافظت کند و بدهی اش را بپردازد، به منطقه جنگی باز می گردد تا قبل از اینکه شبه نظامیان محلی به آنها برسند، احمد و خانواده اش را بازگرداند اما ….

گای ریچی از کارگردان های با سابقه هالییود می باشد که سابقه کارگردانی فیلم هایی مثل “The Gentlemen” و “Snatch” و “Wrath of Man” و “Sherlock Holmes” را دارد .

این فیلم با بودجه 55 میلیون دلاری تولبد شده است و قرار در ماه آپریل ۲۰۲۳| فروردین-اردیبهشت ۱۴۰۲ در سینما های جهان اکران شود.


شما عزیزان می توانید تریلر این فیلم را روی یوتیوب  یا کانال تلگرام آریا مووی تماشا کنید.

همچنین شما می توانید اولین پوستر رسمی منتشر شده از این فیلم رو در پایین همین پست تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید