اخبار روز سریالهااخبار سریالسریالها

نتفلیکس(Netflix) سریال ویچر (The Witcher) را برای فصل دوم تمدید کرد

فصل اول سریال ویچر (The Witcher) تا ۵ هفته دیگر پخش نخواهد شد، اما نتفلیکس (Netflix) خیلی به این سریال فانتزی خودش امیدوار است. این سرویس استریم سریال مورد انتظار ویچر را قبل از پخش فصل اول برای فصل دوم تمدید کرد. فصل دوم این سریال در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد.

این سریال داستان گرالت اهل ریویا با بازی هنری کویل (Henry Cavill) را روایت می‌کند که حین مبارزه با هیولاها با جادوگری قدرتمند و شاهزاده‌ای جوان آشنا می‌شود و این سه ماجراهای جالبی را در کنار هم پشت سر می‌گذارند.

نتفلیکس چند هفته پیش تریلر کاملی از فصل اول سریال منتشر کرد. کاملا منطقی است چرا نتفلیکس این‌قدر روی ویچر سرمایه‌گذاری کرده چون این سریال احتمالا در آینده به بازی تاج و تخت (Game of Thrones) جدید تبدیل شود. به هر حال طرفداران باید با خیال راحت تماشای سریال را شروع کنند چون سفارش ساخت فصل دوم آن هم داده شده است.

دیگر بازیگران این سریال آنیا شالوترا (Anya Chalotra)، فریا آلن (Freya Allan)، جودی می (Jodhi May)، آدام لوای (Adam Levy)، میمی اندوینی (Mimi Ndiweni)، تریکا ویلسون رید (Therica Wilson-Read)، اما اپلتون (Emma Appleton)، جوئی بیتی (Joey Batey)، لارس میکلسن (Lars Mikkelsen) و آنا شیفر (Anna Shaffer) هستند.

فصل اول سریال ویچر (The Witcher) در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن