اخبار روز سریالها

نتفلیکس و استودیوی منتشرکننده کامیکی Boom برای تولید آثار تلویزیونی قرارداد بستند!

به گزارش آریامووی، استریمینگ نتفلیکس و شرکت منتشر کننده کامیک به نام BOOM برای ساخت سریال هایی از کامیک های این شرکت قرارداد بستند! شخصیت های کامیک های بوم خاص، زیبا و متنوع هستند و داستان هایش باعث می شود تا چیزی درون همه ما مشتعل شود. معاون رییس استریمینگ نتفلیکس در بیانیه ای درباره ساخت آثار تلویزیونی از روی این کامیک ها اعلام کرد:

«ما بی صبرانه منتظریم که این داستان هارا از کاغذ تبدیل به سریال کنیم و آن را به بینندگانمان در اقصی نقاط جهان نشان دهیم.»

نتفلیکس و بوم پیش تر سابقه همکاری در ساخت فیلمی از سری کامیک های The Unsound «ناشناخته» را دارند که اخیرا مشخص شده است که دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) که کارگردانی فیلم ابرقهرمانی Shazam «شزم» را در کارنامه دارد، قرار است این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از کالن بان (Cullen Bunn) کارگردانی کند. اما این قرارداد باعث می شود تا عناوین زیبای دیگری هم شانس تبدیل شدن به فیلم را داشته باشند.

پیش تر کمپانی فاکس قرن بیستم قرار بود فیلمی از روی دیگر کامیک های استودیوی بوم تحت عنوان Mouse Guard «گارد موش ها» بسازد که پس از ادغام این شرکت با دیزنی، ساخت این فیلم توسط دیزنی لغو شد. از دیگر عناوینی که امیدواریم تا نتفلیکس آنها را بسازد، می توان به Lumberjanes «لامبرجینز»، Something is Killing the Children «چیزی در حال کشتن بچه ها است»، Once & Future «یک بار و آینده»، The Amory Wars «جنگ های آموری» و The Woods «جنگل» اشاره کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن