بعد از پروژه اکران و پخش همزمان فیلمهای Warner Bros روی استریمینگ HBO Max در سال 2021، حال گفته می شود این کمپانی با سینما دارن به تواقع رسیده است تا فیلمهای 2022 را با فاصله ای 45 روزه فیلمهایش را روی استریمینگ قرار داهد…

به گزارش آریامووی، همه چیز با Wonder Woman 1984 شروع شد و به لطف کرونا حداقل برای ما ایرانیها که سود خالصی بود تا لذت تماشای فیلمهای روز جهان را همزمان و با دانلود بالاترین کیفیت بچشیم و البته این پروژه آنچنان به مزاق سینماداران خوش نیامد و از Godzilla vs. Kong بگیر تا همین Suicide Squad که به تازگی منتشر شده است، همگی زخمی این پروژه شده اند.

Adam Aron رئیس سینماهای معروف و بزرگ AMC میگوید:

از تصمیم Warner Bros که بیخیال اکران و پخش همزمان شد ، واقعا خوشحالیم و فاصله بین اکران و پخش روی استریمینگ، راه مهمی برای زنده ماندن و موفقیت دنباله هاست.

در گذشته معمولا 90 روز فاصله بین اکران و پخش بود و حتی خود استودیوای فیلم سازی هم از این ماجرا خسته شده بودند و WB با قربانی کردن خودش و همزمان کردن اکران و پخش کار را به جایی رسانده است که حتی  45 روز برای سینماداران فاصله ی دوست داشتنی ای شده است.

همچنین این رزوها با شیوع زیاد ویروس کرونای دلتا ، باز هم استرس به دنیای سینما برگشته است و عدم موفقیت The Suicide Squad در گیشه ، نوید روزهای خوبی را برای Dune و No Time to Die نمیدهد.

دیدگاهتان را بنویسید