اخبار فیلم

ملاقات Saoirse Ronan با دیزنی برای Star Wars: Episode VII

 

طی چند هفته ی گذشته شایعاتی به گوش می رسید به این صورت که بازیگر فیلم The Host بنام Saoirse Ronan به ملاقات کمپانی Disney رفته است و فیلمنامه ی پروژه ی Star Wars: Episode VII به کارگردانی J.J. Abrams را خوانده و در ادامه ی این شایعات ذکر شده بود کارکتر وی یکی از نقش های اصلی داستان می باشد . حال در مصاحبه ای که Saoirse Ronan بتازگی انجام داده ، این ملاقات را تایید کرده است اما وی همچنین افزود که خودش تنها کسی نیست که برای این نقش تست داده است و گزینه های بیشتری نیز وجود داشته اند . در گذشته Saoirse Ronan یکی از گزینه های مورد نظر Marvel برای فیلم انتقام جویان: دوران التران نیز بوده است که در نهایت بازیگر دیگری برای آن نقش انتخاب شد .

مسلما این موضوع کاملا طبیعی می باشد و برای این چنین کارکترهایی ، از بازیگران بسیاری تست نمایش گرفته خواهد شد . از آنجا که بنظر می رسد دو کارکتر اصلی داستان فیلم J.J. Abrams را دو نوجوان رهبری خواهند کرد ، Saoirse Ronan بدلیل نقد هایی که گرفته یکی از گزینه های مناسب برای این فیلم بلک باستر می باشد . اما Sullivan Stapleton ستاره ی فیلم ۳۰۰: Rise of an Empire یکی دیگر از اسامی می باشد که جدیدا وارد لیست شایعات شده است . در این خبر اعلام شده که این بازیگر نیز برای دیگر نقش اصلی با Disney ملاقات داشته و فیلمنامه ی این پروژه را خوانده است اما در ادامه همچنین عنوان شده که Sullivan Stapleton در پایان راه به مشکلاتی با LucasFilm برای دیگر دنباله های این فیلم برخورد کرده و ممکن است همه چیز برای او بخوبی پیش نرود .

بسیاری از سایت های پایه در مورد این شایعه باور دارند که حتی اگر Sullivan Stapleton برای این نقش انتخاب نشود اما طرفداران به این موضوع خواهند رسید که شاید در فیلم Star Wars: Episode VII شاهد بازیگران خوش چهره نیز باشند . اما داستان این قسمت از جنگ ستارگان چه خواهد بود ؟! در گذشته اعلام کردیم که شایعاتی بدستمان رسیده است که امکان دارد فرزندان دو قلوی Han Solo با بازی Harrison Ford و Leia Organa با بازی Carrie Fisher (از سه گانه ی قبلی) را در این سه گانه ی جدید مشاهده کنیم . این دو کارکتر Han Solo و Leia Organa در سه گانه ی قدیمی Star Wars Episode IV و دو قسمت دیگرش حضور داشتند که در داستان های جنگ ستارگان این دو دارای فرزندانی بنامهای Jaina و Jacen Solo می شوند . داستان این دو کارکتر در داستان های جنگ ستارگان به این صورت می باشد که دو نوجوان هفده ساله ، یک دختر و دیگری پسر توسط عمویشان Luke Skywalker با بازی Mark Hamill (در سه گانه ی قبلی) تعلیم می بینند تا روزی به بزرگترین جدای تمام کهکشان ها تبدیل شوند . اما مشکل اصلی از جایی اغاز می شود که برادر و دوقلوی پسر تبدیل به وجه تاریکی کهکشان می شود . Jaina Solo : دختر ، هفده ساله ، مقام رهبر ، خواهر دوقلوی Jacen Solo و یکی از بهترین جدای های کهکشان ، تعلیم دیده توسط Luke Skywalker . در مقابل Jacen Solo : پسر ، هفده ساله ، برادر دوقلوی Jaina ، یکی از بهترین جدای های جهان ، به دنبال این هدف می رود که چه چیزی درست است و چه چیزی غلط ، در نهایت تبدیل به وجه تاریک کهکشان می شود که او را Darth Caedus می نامند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن