اخبار روز سریالها

مصاحبه Natalie Dormer درباره پایان Game of Thrones

Natalie Dormer روی فصل پایانی سریال Game of Thrones که حالا دارد به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، به اندازه کل دنیا سرمایه گذاری کرده است. او که در استودیو خود درباره فیلم جدید خود In Darkness و یک مینی سریال تلویزیونی به نام Picnic at Hanging Rock مصاحبه می کرد گفته بود:

من برای دیدن فصل بعد سریال بسیار هیجان زده هستم. من هم مثل بقیه برای تماشای آن لحظه شماری می کنم.

هرچند این بازیگر سینما تقریبا هیچ حرفی درباره آنچه که در فصل هشت این سریال خواهد گذشت نزد، اما لو داد که درباره چگونگی پایان سریال چیزهایی می داند. او گفته:

من مسیر سریال را از نقطه الف به نقطه ب می دانم. من نقطه ب را می دانم، اما نمی دانم آنها چگونه می خواهند به نقطه ب برسند.

Dormer  همچنین درباره فیلم جدید خود یعنی In Darkness  که نویسندگی و تهیه کنندگی و بازیگری آن را بر عهده دارد توضیح داده که :

من می خواستم این ایده را که انسان با دردها و رنج هایش تعریف می شود کشف کنم و اینکه تمام هویت انسان حول یک خواسته، نیاز و یا خشم خاصی و همه اتفاقاتی که اینها برای اوپیش می آورد، جمع شده است. او در ادامه گفته: فیلمنامه به نوعی درباره انتقام، بخشش، رستگاری و روبه رو شدن با درون خود و در آخر اجازه دادن به آنهاست تا راه خود را پیدا کنند.

  

Dormer که این روزها بسیار مشغول پروژه های مختلفی است همچنین درباره نقش خود در مینی سریال Picnic at Hanging Rock که براساس داستانی از Joan Lindsay ساخته شده صحبت کرده است. او درباره اینکه چگونه Larysa Kondracki کارگردان سریال شخصا او را برای ایفای نقش Mrs. Appleyard انتخاب کرده توضیح داده و گفته:

او در نامه بلندی به من نوشت که هیچ کس نمی تواند به جز تو این نقش را بازی کند، این نقش را تنها تو باید بازی کنی. اما با یادآوری روزهایی که در Game of Thrones داشتم می خواستم در جواب او بگویم که دیگر نمی خواهم در لباس های آنچنانی دیده شوم. اما با او در فیس بوک صحبت کردم و من واقعا از مصاحبت با او لذت بردم. وقتی که Picnic را تماشا کنید، خواهید دید که چقدر این سریال سورئال است. استفاده از المان های ماوراطبیعی و کارهایی که Larysa با نورها و کریستال ها و آب در جلوی لنزهای دوربین انجام داده واقعا هیجان انگیز است.

Picnic at Hanging Rock ماه می از شبکه Amazon پخش شده است.

dormer

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن