مصاحبه کوین فایگی با نشریه ی Entertainment Weekly !

کوین فایگی چند روز پیش در مصاحبه ای که با نشریه ی Entertainment Weekly داشت اطلاعاتی از آینده MCU منتشر کرد.

او ابتدا گفت که نحوه انتشارات آثار فاز پنجم و ششم کاملا متفاوت با فاز چهارم خواهد بود و تعداد سریال ها کم تر خواهد شد و فاصله زمانی بین پخش هر سریال بیشتر می شود تا بتوانیم روی کیفیت آن کار کنیم.

همچنین به گزارش نشریه هالیوود ریپورتر تنها سریال هایی که انتشار آن ها در سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس قطعی است ، سریال های “Secret Invasion” و فصل دوم سریال “Loki” می‌باشد و سریال های “Iron Heart” و “Echo” در سال ۲۰۲۳ منتشر نخواهند شد و همون طور که گفتم تاکید کمپانی روی کیفیت آثار قراره بیشتر از فاز چهارم باشد.

کوین فایگی گفت که برای آینده شخصیت “Moon Knight” برنامه ریزی های لازم انجام شده است و در آینده از این شخصیت با بازی اسکار ایزاک بیشتر خواهیم دید.

همچنین گفته شد که فیلم برداری فیلم “Blade” با بازی ماهارشالا علی ( Mahershala Ali) و به کارگردانی یان دیمانج فرانسوی به زودی شروع خواهد شد.

نویسندگی این فیلم بر عهده مایکل استاربری می باشد که سریال تحسین شده “When The See Us” را در کارنامه خود دارد.

به گزارش هالیوود ریپورتر،این فیلم درجه ی سنی R را دریافت خواهد کرد.

فیلم “Blade” قرار است در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ | ۱۶ شهریور ۱۴۰۳در سینما های سراسر جهان اکران شود.

کوین فایگی اعلام کرد فیلم ” Deadpool 3 ” اولین فیلم با درجه سنی R در دنیای MCU خواهد بود.

این فیلم به کارگردانی شان لیوای ( Shawn Levy ) کارگردان فیلم های “Free Guy” و “The Adam Project” و با بازی اما کورین ( Emma Corrin) ، رایان رینولدز ( Ryan Reynolds ) و هیو جکمن ( Hugh Jackman ) در تاریخ  ۸ نوامبر ۲۰۲۴ | ۱۸ آبان ۱۴۰۳در سینما های سراسر جهان اکران می شود.

 

کوین فایگی اعلام کرد ایده و نوشتن فیلم نامه قسمت چهارم فیلم “Spider-Man” آغاز شده است و تام هالند برای ایفای مجدد نقش پیتر پارکر باز خواهد گشت.

فیلم “Spider-Man: No Way Home” در سال 2021 در سینما های جهان اکران شد و توانست با بودجه 200 میلیون دلاری فروش 1,921 میلیارد دلاری در گیشه داشته باشد و 610 میلیون دلار سود خالص برای کمپانی دیزنی و سونی داشته باشد.

کوین فایگی راجع به فیلم “Fantastic Four” هم گفت که مراحل انتخاب بازیگر این فیلم به صورت جدی تری دارد دنبال می شود و آن ها در ابتدا می‌خواهند بازیگر شخصیت سو استورم را معرفی کنند.

فیلمبرداری این فیلم، اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی / اواخر سال ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد.

فیلم “Fantastic Four” به کارگردانی مت شکمن ( کارگردان سریال “WandaVision” ) در تاریخ فوریه ۲۰۲۵ | ۲۶ بهمن ۱۴۰۳ در سینما های سراسر جهان اکران خواهد شد.

کوین فایگی تایید کرد که شخصیت “Bucky Barnes” رهبر گروه “Thunderbolts” خواهد بود.

این فیلم قرار است در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۲۴ | ۷ مرداد ۱۴۰۳ در سینما های سراسر جهان اکران شود.

کوین فایگی راجع به شخصیت کامالا خان با بازی ایمان ولانی در فیلم “The Marvels” گفت که او قرار است در کانون توجه قرار بگیرد و یک شخصیت جدید عالی در میان بزرگان است.

همچنین امروز مشخص شد که این فیلم با حدود سه ماه تاخیر به جای ۲۸ جولای ۲۰۲۳ | ۶ مرداد ۱۴۰۲ در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ | ١٩ آبان ۱۴۰۲ در سینما های جهان اکران می شود.

همچنین اولین پوستر رسمی از این فیلم نیز منتشر شد که در ادامه این پست می توانید آن را مشاهده کنید.

در پایان هم کوین فایگی راجع به هریسون فورد ( Harrison Ford) گفت که او قرار است در فیلم “Captain America: New World Order” نقش تادیوس راس را بازی می کند که به رئیس جمهور ایالات متحده تبدیل شده است.

این فیلم قرار است در تاریخ ۳ می ۲۰۲۴ | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳در سینما های سراسر جهان منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید